Prijava

Ma Slobo, samo opušteno, prihvatam ja zajebanciju i na svoj račun... :)

I ja :)!!! Zato ozezi

Jabucilo, molim te da ne istupas previse ocito sa znamenjima stranke jer nije u redu prema ostalima koji jos nisu napravili logotipe i nemaju jasna obljezja. Ha, sta mislis?

Ja se kandidujem za predsjednika. Predlazem da se glasanje ne moze obaviti dok ne bude barem 10 aktivnih clanova na temi i barem 5 strana teme. To je prijedlog.

A ima li ovdje neki spisak stranaka, a ako nema, neka predstavnik svake stranke ovdje izbaci ime stranke, i članove... Da se zna ko koga jebe

Da se u prvi post stave imena svih stranaka (sa linkovima do njihovih foruma)

EDIT: Može

Da se pozicija predsednika stranke stavi na glasanje.

EDIT: Može

Bice u prvom postu kad dodje Pekky. Nek napravi i koalicije i pobroji sve clanove.

Predlazem da se glasanje ne moze obaviti dok ne bude barem 10 aktivnih clanova na temi i barem 5 strana teme. To je prijedlog.

EDIT: Podržavam predlog.

Nema koalicija! Mi smo dovoljno snažni da sami preuzmemo vlast!

EDIT NA SVE POSTOVE:

IDI BRE U KURAC!

Ja svo vreme postujem i mislim da sam na ZSV-u... :D

Stefane, ovo i jeste skupština lololololo

Stefi, jel se ti drogiras, pa u skupstini smo jebenoj!

EDIT: Ja sam clan ORKANA

ninka_92
Stefane, ovo i jeste skupština lololololo

Sad vidim :D

Slob@
Stefi, jel se ti drogiras, pa u skupstini smo jebenoj!

Izvinjavam se. Ne znam šta mi bi...

Ninka, ORKAN je u koaliciji sa Socijalistima, zvanicno. Samo da dodje Hujo pa da sa njim sredim sve.

Jabucilo, molim te da ne istupas previse ocito sa znamenjima stranke jer nije u redu prema ostalima koji jos nisu napravili logotipe i nemaju jasna obljezja. Ha, sta mislis?

Ne vidim u čemu je problem? Svi iz ZSV-a imaju neko obeležje stranke na svojoj slici! :P

Jebote kakve su ovo skraćenice sad... Nema bez spiska stranki i članova, ovako se ne zna ko pije ko plaća...

Mi smo ljudi iz naroda! Nas vole penzioneri, debele ribe, i čupavi nolajferi koji se lože na komunizam! A to je većina sajta!

Skupite članove, pa onda nešto pričajte.

Neće se ovde videti jedna pametna.

Zato predlažem sebe za predsednika skupštine.

Br'te ja sam se sad zbunio. Shanzamm, koja si ti stranka, pisi pun naziv. Napisao si skracenicu Sovjeta, a oni mrze i sami sebe. Mi smo u koaliciji sa Socijalistima koji su jako kulj!

Neće se ovde videti jedna pametna...

Zato predlažem sebe za mesto predsednika skupštine.

I ste ces da napravis?