Prijava

Sta cu ja imati u skupstini kao istaknuti clan svih stranaka?

Ne možeš biti član više stranaka. Ti si orkan.

Predlažem koaliciju između Orkanske stranke i ZSV-a.
Što bi se reklo, da ukrstimo koplja. :)
http://ubik.crumpled.com/uploaded_images/Narwhal-unicorn-785369.jpg

Daj Stefi, ako se mi nadjemo u koaliciji nemam vise sto dolaziti na vuku. Koga da trujem i spemujem orkorkork?!

Ma tu su socijalisti i ostali... Ima i kod njih materijala za rad... :)

Ideja nek se razmatra, kao iskusni politicar cu to povuci kad se najmanje budu nadali orkork, do tada smo u ratu :)!

Ok, kako hoćeš, ali uvrede, razmirice i vrbovanja obavljaj ovde. Nemoj da nam spamuješ temu.

Ja ti dodjem ko Mihajlica u RS, odem u hedkvoters i pravim njesra :). Al realno, ako odem sa teme ostace goli zilj i smoricete se jace. Ovako kad imam vremena uletim malo spemujem, malo svadje, svi se popale i onda odem. A ovdje ne mogu vrbovati jer smo samo ti i ja aktivni na ovoj temi. Uputi svoju stranku u skupstinu :)!

Ако желите да правите коалиције другарица Кристин ће вас сјебати скроз СПВ фтвв!!!!

Sta os NELOLE? ORKAN je u koaliciji vec sa socijalistima. Posto ste vi odbili koaliciju ziljavci su logican izbor da vas sazmemo!

Брате Слобо има вас двојица у странци и то си само ти активан тако да сте прсли на изборима. Нас је барем петоро лолололо

Uputiću ih ovde, ali ti prestani da spamuješ našu temu.

Br'te imamo i madafaka sit-a. Kako da ti kazem, ja sam strastven igrac i nikad ne mos da me podcijenis!!! Kad ljudi vide kako se borim sam i napacan pljustace glasici :*!!!

Ajde Stefi, turi im tamo post da predju ovdje da pravimo neku sprdnju orkork!!!

Колко ми зиљави имамо мандата?

Dankane nisi ti valjda u zilju, kruv te nejebo??

Ja ti dodjem ko Mihajlica u RS, odem u hedkvoters i pravim njesra :). Al realno, ako odem sa teme ostace goli zilj i smoricete se jace. Ovako kad imam vremena uletim malo spemujem, malo svadje, svi se popale i onda odem. A ovdje ne mogu vrbovati jer smo samo ti i ja aktivni na ovoj temi. Uputi svoju stranku u skupstinu :)!

Potpisujem.... Mada je bolje da nastavimo prepucavanje ovdje... :)

Ja tražim da se ova skupština reorganizuje tako da svaki poslanik ima pravo na jedan post u roku od 10 minuta, kako bi se izbjegla gužva!

Znaci ninka volis kad te popaljujem tamo, ha?

Ja tražim da se ova skupština reorganizuje tako da svaki poslanik ima pravo na jedan post u roku od 10 minuta, kako bi se izbjegla gužva!

Mnogo je, kume :D

Ali sam za to da se organizuju izbori za predsednika skupštine.

Ma Slobo, samo opušteno, prihvatam ja zajebanciju i na svoj račun... :)

http://i51.tinypic.com/2isfaz5.jpg

Predlozi:
1. Da se u prvi post stave imena svih stranaka (sa linkovima do njihovih foruma)
2. Da se pozicija predsednika skupštine stavi na glasanje.
3. Da se odrede mandati.

Stefane, dobro, ajde, prijedlog odbijen... A za izbore, i ja se slažem... Mada bi trebalo kandidovati Remea, kao predsjednika ZSV-a...