Prijava

Hitler je bio previše umjeren u svojoj ziljavosti, tako da je dopustio da zastrani, i time izgubi rat! Mi nećemo zastraniti, i nećemo se udaljiti sa roze staze zilja! Per Zilj ad Astra! Preko Zilja do zvijezda!

Сачекајте мало с прозивкама. Ових Совјета има мало, али су изгледа доброг коалиционог потенцијала. Ако нам зафали 4-5 мандата за стабилну владу, боље њима да дамо два министарства него оним осталим лелемудима без програма.

Ma kaki Sovjeti bre, nema ih ni na mapi (sajta)..

sovjeti ne žele koaliciju!

Ima i ta svoje Dankane... Treba sačekati spisak stranaka i članova...

Da li se crveno sa roze meša ?

To ni roze pervol ne može da sastavi !!!

Ja idem da odmorim svoj zilj sanjajući roze snove. Laku noć, mladi moji političari.

Совјети, онда добијете муда од лабуда. Ми ћемо свакако да потплатимо некога да нам да мандате, а ви будите ко ЛДП, увек доњи.

Данкане ми имамо модератора у својим редовима што нам аутоматски даје десет мандата лолололо

sramite se, buržuji!

Ми ћемо довести Лидију Вукићевић онда. Она вреди више од тог модератора, који год да је.

Ne znam da l' je Peki još uvek moderator...

Pekky izgleda otišao da lala...

Pošto vidim da od njega nema ništa, ja ću odraditi spisak stranaka i članova, i staviću u drugi post ove teme.

Пише да јесте а ако он оде ко остаје бре? Не би била фора :)

Али реално смо најбоља странка по програму, ови се расписали али ти си друже Тришо ОБЈАСНИО у пет тачака шта смо и ко смо. Свака част!

ЖИЛ ВОЛКАЈЛИЯ!!!

Hvala druže LOL na vašoj podršci !

nemate pojma, socijalisti ne jebu!
Stranačke rasprave oko kandidature i ciljeva naše stranke će biti obavljene, ali ne na ovoj temi!

s obzirom da sam u prvoj vukajlijaškoj skupštini bila ministar, za razliku od svih vas, koji niste ni jednu jedini fuknciju imali, zaključujem da imam pravo preuzeti i ovu skupštinu!
sovjetska partija će vas sa'raniti!

CHRISTINE ZA PREDSEDNICU SKUPŠTINE !

http://img810.imageshack.us/img810/27/coollogocom304354825.png

http://3.bp.blogspot.com/_FwTC-LkhACo/TSXwFaLO9vI/AAAAAAAAAig/TOTTxsJyCxo/s1600/Che-Hasta%2BLa%2BVictoria%2BSiempre.jpg