Prijava

Другови, од сада уколико желите функцију у НКВД-у јавите ми преко ПВТ-а или овде на теми :)
Друже Тришо, предлог за побољшање изгледа првог поста:

Име члана партије

Функција члана партије.

Лепше ће изгледати и биће прегледније :)

Posto sam ja vam' iz Rep.Srpske mogul ja vamo nesto kao ogranak neki.. Ha

kako vaša predsednica kaže, smrt jednog ziljavca je tragedija, smrt milion je statistika.
a tako će biti sa onima koji idu protiv našeg režima.
samo oštro!
:)

Ludi Čače, ja te rado primam u moju službu, samo da drug Triša dozvoli :)

U Sovjetskoj vukajliji ne popiješ ban-nego metak u čelo!!!

U Sovjetskoj vukajliji ban popije tebe.

Eh, preuredio listu članova kako je LOL savetovao :)

Nego Van Vićkomare 'oćeš u partiju ?

Uzgred da dobro jutro drugovi :)

A šta je sa nama ilegalcima,drugovi?

Hocu. Dobro jutro, drugovi. :)

Možeš i ti Delivepre u partiju, ak' želiš :)

Druže Trišo,velika mi je čast što sam od strane jednog od istaknutih članova Komiteta kao što ste vi dobio poziv koji ću od srca prihvatiti!Hoće li u skorije vreme neki proglas ili manifest?

I voleo bih da se više posvetimo pitanju biranja Ministra za Prvi maj,koji će na svojim plećima poneti organizaciju dragog nam praznika koji se bliži!Nema smisla da ga dočekamo nespremni jer iz svojih izvora znam da će i ziljavo-kapitalistička gamad pokušati da sabotira proslavu ovog praznika opijanjem,prežderavanjem i slikanjem za mrski mi fejsbuk!!!

Delivepru, sta?

Hahaha vidi se da narod vukajlije prepoznaje prave vrednosti :)

Molim drugaricu Christine da reaguje povodom informacija koje nam je izneo cenjeni drug Lupus,i da na sledećem partijskom sastanku iznese planove za neke konkretnije akcije.

Эдди
zvanični penetrator partije i inspektor članica;

Kako mi se ovo sviđa jbt. :)
Možeš imena da staviš međ ove zagrade [].
Da bude preglednije. :)

Drugarice Christine,znate onu Balaševićevu ''Triput sam video Tita'' dok je još mladi i poslušni pionir bio!U duhu novijih vremena malo je izmenjen naziv.