Prijava

Мени је много горе понашање "српска верзија америчког постера", "нека преписује кад овде нема ништа паметно" и тако то...

Да будем искрен, ја сам равнодушан према томе, само прескочим кад скролујем.
Али, опет, то је интернет. Можда сам ја ипак оматорио па не контам да је некоме интернет свет толико важан да је решио да устане против сваког вида зла.

Па обрисали су га о патос због његових коментара испод постера

Оно, јесте имао помало изазивачки наступ.

не контам да је некоме интернет свет толико важан да је решио да устане против сваког вида зла.

upravo

Интернет баш и јесте добра прилика да некога згазиш. А и сајтови овог типа су такви да доста људи схвати ово као део свог живота и има потребу да га учини бољим на овај или онај начин. То је добро, јер не би било добрих форума да није тога. Уосталом, зашто је неко модератор?

jasam razotkrio toliko broj plagijatora i da nije mene ovaj sajt bi 99,4% propao!

Cara™

jasam razotkrio toliko broj plagijatora i da nije mene ovaj sajt bi 99,4% propao!

Амииииииин!

Ali onih 0,6% su esencija jer me je Dankan otkrio na forumu, i da nije bilo tih 0,6% ovih 99,4% ne bi ništa značilo!

TETRA!

И, Царо, како си се осећао? Јеси ли то чинио због сајта?

Царо, ти си посебна врста :)))

Јанковићу, како кењаш, ти си први овде био озбиљан зилион пута, падао у ватру, шта ти ја знам. Не знам да ли си оматорио, али је лепо што си схватио да је ово један интернет сајт :)
Ја бих искрено прва све плагијаторе на ломачу, јер никад не плагирам и капирам да је то вређање, непоштовање и лагање људи који те поштују, читају, какав год да став имаш кад то радиш. Чак и да ти је став ''поента је да се смејемо'', па да, јесте то поента, али зашто ми онда једноставно ниси бацио линк до оригинала, него стављаш своје име испод тога?

Ај да вам ја кажем. Није он то због сајта, него му се тад дигне, па отрчи диздрка. А богами и ја кад чујем да је он отишо први...

YouCantHandleTheTrut

И, Царо, како си се осећао? Јеси ли то чинио због сајта?

Ja sam to činio zbog pameti naravno, Da pokažem svetu KOLIKO ZNAM SVE PLAGIJATE, da SPREČIM PIČKE DA SE KITE TUDJUM PERJEM, dalje iz dosadae, dokolice mada mogu slobodno da kažem da volim plagijate i prečesto podržavam kada vidim da neko piše plagijate.

Meni su najgori oni što oće da zamaskiraju plagijat pa ga uobliče u neko njima nalik govno u nadi da niko neće saznati. Takvi su najgori..

Realno, što se tiče plagijatora, u meni izazivaju osećaj pižđavanja jer oće da se koriste nečim što nije njihovo. Mislim da ih sve treba pljunuti u oko!

I ne vidim u čemi je problem da se pljuju plagijatori.. To su lopovi morala i treba ih POBITI!

iz istog razloga iz kog su se ljudi pobili oko sadnica trešnji...

edit: da pojasnim - zato što su ljudi debili i stoka...

POBEDIJO

Dokazao sam da su plagiajtori govna i sada možemo svi zajedno u OFANZIVU PROTIV najziljavijih pripadnika ovog društva.

Plagijatori ne jebu, to je jasno kao dan!

Koji su to Gorani Bregovići ccccc