Prijava

Јанковићу, како кењаш, ти си први овде био озбиљан зилион пута, падао у ватру, шта ти ја знам. Не знам да ли си оматорио, али је лепо што си схватио да је ово један интернет сајт :)

Лепо од тебе што ме подсети. Како је лепо вратити се коренима и бити млада прженица :))

YouCantHandleTheTrut
Сад кад смо установили шта се одиграва код плагијатора у мозгу, сад можете да се зајебавате. Ау курац, нек иде живот, ипак је ово интернет :))))

Jako je jadno to što si počeo Dr Jankoviću ovim početnim postovima...

hteo si da pokažeš da su ljudi koji upere prstom u plagijatora i ostale nepravednike zapravo pičke umesto da kulerski ćute. Ne, nije kul biti kul i ćutati po strani nego je kuul atakovati i objasniti.

Kada bi svi billi nemi promatrači kao ti sve bi brzo izgubilo kvalitet. BEz konstatnog monitoringa plagijatora nema adekvatnih rezultata!

Е, кад смо код те озбиљности. Посебна категорија, а огромна, су људи који мисле да неким стварима "овде није место". Има и ствари "које нису за зајебавање". "Ја сам први спреман да се спрдам (!), али мислим да ово није за шалу".

hteo si da pokažeš da su ljudi koji upere prstom u plagijatora i ostale nepravednike zapravo pičke umesto da kulerski ćute

Не људи који упере прстом, већ они који упере прстом, пале ломачу и доказују да су неко мудо. Погрешно си ме скапирао скроз.

А за сајт треба мониторинг, и то бољи, слажем се.

Посебна категорија, а огромна, су људи који мисле да неким стварима "овде није место". Има и ствари "које нису за зајебавање". "Ја сам први спреман да се спрдам (!), али мислим да ово није за шалу".

ЛОЛОЛО

Али јебеног мониторинга плагијатора! хахахахах!!!

Ja sam to činio zbog pameti naravno, Da pokažem svetu KOLIKO ZNAM SVE PLAGIJATE, da SPREČIM PIČKE DA SE KITE TUDJUM PERJEM, dalje iz dosadae, dokolice mada mogu slobodno da kažem da volim plagijate i prečesto podržavam kada vidim da neko piše plagijate.

Meni su najgori oni što oće da zamaskiraju plagijat pa ga uobliče u neko njima nalik govno u nadi da niko neće saznati. Takvi su najgori..

Realno, što se tiče plagijatora, u meni izazivaju osećaj pižđavanja jer oće da se koriste nečim što nije njihovo. Mislim da ih sve treba pljunuti u oko!

Kao jedan antiplagijatorista, apsolutno se slažem sa ovim.
Pa zar ovo treba da bude vicevi.com ili sajt na kome autori pišu iz svoje glave?

E meni treba pomoć pri stvaranju stava o ovome, jer zaista ne znam šta da mislim...
Imaš plagiran poster, on ode u odabrane, ljudi nahvale autora, bacaju ga u nebesa, kurac palac, autor se ne ponaša drkački, nadmeno, fin dečko, sve po ps-u... I ja poster turih u omiljene.
I onda slučajno provalim da je plagijat... I šta onda bilo ko ima od toga? Kome ja sad da se žalim što sam razočaran u autora? I što da idem po sajtu i da drukam, vučem nekog za rukav da proglasi ovoh plagijatorom. Šta koj' kurac? Obrisaće poster i to je to, ali "šteta" je odavno napravljena. A opet, jebo mater, ukr'o je... Ugrozio kvalitet, sajt... Tandara mandara...

Ok sam te skapirao Jankoviću, mislim da si me razočmarao!

Ја само хтео да поручим људима да не треба да се баш толико живцирају кад виде плагијат, нисам никога хтео да прозивам. Ко се осетио прозваним, извињавам се, али и ви сте промашили поенту оног што сам 'тео да кажем.
Никад од мене хипик неће бити.

Да није неких плагијатора овде на сајту, ја никада не бих видео неке феноменалне постере или прочитао нека феноменална писанија. Наравно, плагијатора са других сајтова.
ЖИВЕЛИ!

Jankoviću, trolujem te malo lo lo lo loL

Naravno da su pičketine ti koji besomučno spopadaju plaijatore i rastu kao pečurka posle kiše na njihovom izmetu!

To su govna i ne vidim što si se ustručavao da kažeš muški svoj stav nego kao neka sekica persica jao šta mislite, mnja mnja mnja i tako to. Nije KUL!

Jankoviću, trolujem te malo lo lo lo loL

Е јеси ПАНДАН МАСТЕР, морам ти признати :)))

i ne vidim što si se ustručavao da kažeš muški svoj stav nego kao neka sekica persica jao šta mislite, mnja mnja mnja i tako to. Nije KUL!

Ја 'тео да буднем гаддемн хипик, ал ми не иде :)

Пичке једне, ја све очекујем да се побијете кад оно курац!

Duncan Ferguson
Јадо, зар од мене очекујеш да ударим ненаоружан на колегу?

Морфин

Да није неких плагијатора овде на сајту, ја никада не бих видео неке феноменалне постере или прочитао нека феноменална писанија. Наравно, плагијатора са других сајтова.
ЖИВЕЛИ!

Откуд знаш да не би видео? Ако је толико феноменално испливало би негде. А можеш и да на форуму нађеш теме на којима људи остављају занимљиве линкове, а да то не представљају као излучевину свог тела.

Откуд знаш да не би видео? Ако је толико феноменално испливало би негде. А можеш и да на форуму нађеш теме на којима људи остављају занимљиве линкове, а да то не представљају као излучевину свог тела.

Могуће.

То сам ја малопре рекла што је трут јебено написао! Зашто мене никад не цитирате као објашњавача!

mylyce to ti je u opisu radnog mesta, ne damo ti nikakve zasluge, buhahaha

То сам ја малопре рекла што је трут јебено написао! Зашто мене никад не цитирате као објашњавача!

објаснила.
:)