Prijava

Razmišljam nešto, gledajući pojedine definicije koje nikako ne zaslužuju minus (zaista mislim da postoje takve), došao sam na ideju da bi bilo cool da onaj ko klikne na minus, a bude prvi koji se odlučio na takav potez, bude počašćen pop-up prozorom, gde bi morao napisati obrazloženje. Svaki naredni minus bi bio bez ovog podpitanja. Ovo bi možda smanjilo nivo dežurnih hejtera.

Šta mislite o tome?

Možda je tu postoji začkoljica, jer šta će onaj ko poželi da da minus, a ovaj prvi i dalje smišlja šta da otkuca...

Ne znam rešenje, ali eto, tema za razmišljanje :)

Ајде ми дај линк од једне дефке која ''НЕ ЗАСЛУЖУЈЕ МИНУС''

Ја мислим да треба да се придружиш Џедајској интернационали!

http://www.youtube.com/watch?v=DJoVi3imFQw

Faca osto i bez kifli kolko je bezveze predlog :)

Sjajna ideja, vec imam spremnu repliku za svaki moj minus koji bude prvi - "sranje". To bi cak motivisalo ljude da lupaju minuse i tamo gde ne treba, u nadi da ce njihov minus biti prvi i da se mogu praviti duhoviti u obrazlozenju.

ma simpa je ideja... ili kad lupiš minus iskoči neko sranje i totalno ti sjebe komp! hehehe

ali u realnom svetu, totalno niđe veze...

Не ваља ништа. Осим ако не би било ретроактивно. Мислим да би у том тренутку мој комп сплодиро.

Ајде ми дај линк од једне дефке која ''НЕ ЗАСЛУЖУЈЕ МИНУС''

http://vukajlija.com/kondor/307288

Recimo ova, a ima ih mnogo :)

Ali nije u tome poenta. Interesantno bi bilo videti obrazloženje onog "minusa", kada definicija krene iz 0:1, pa završi na 20:1, recimo.

Naravno, kada se dođe do odabranih, tu su minusi normalna stvar, ali za neke interesantne stvari, posebno kada je sleng u pitanju, minusa često ima i previše.

Агилни, свака дефка мора да има минус, није реално свима да се свиди, неки се пронађу у њој, неки не.

A je l' bi ja mogao u tom obrazloženju da napišem sastav ili eventualno neku erotsku priču, pa da mi ne zameri onaj kome sam dao taj minus?

Mozda je bolje da umesto svog obrazlozenja za prvi dat minus na definiciju, tebi iskoci pop-up

MORAS TI DA SE PRAVIS PAMETAN, PA TO TI JE. BRAVO. USPEO SI U ZIVOTU, TVOJ MINUS JE PRVI.

A je l' bi ja mogao u tom obrazloženju da napišem sastav ili eventualno neku erotsku priču, pa da mi ne zameri onaj kome sam dao taj minus?

Mogao bi, ali nikome ne bi bilo zanimljivo da čita tvoje pisanije.

Agilni, mislim da hoćeš previše. I mene nekada zanima koji genije je dao minus, ali ne treba uslovljavati ocenjivanje komentarisanjem. Ovde je svačije pravo da ostane anoniman (čak i da sakrije svoj internet-identitet) kod glasanja.

Ok, kapiram, ima smisla sve što ste napisali.

Ono što me je inspirisalo da pokrenem ovu temu je to što sam ja juče, nakon što sam metnuo prvi minut na definiciju koja je imala 13:0, osetio potrebu da to i obrazložim. Nemaju svi volju za tim, u pravu ste.

Ali eto, došli smo ovim i do jednog sjajnog predloga. Sviđa mi se ovo što je napisao Jericho.

Само ти пиши добре дефке, нећеш фасовати много минуса.

Mogao bi, ali nikome ne bi bilo zanimljivo da čita tvoje pisanije.

ахахахахаха

A ti napiši u komntar ako već baš toliko želiš da podeliš to s nekim.

Ja nisam razmisljao o ovom predlogu, ali mi je fascinantno sto vecina odlicnih definicija pocne sa minusom, pa posle nabije fazon tridesetak pluseva.