Prijava

мени се ђа идеја, али не верујем да ће бити реализована. Каизен ће вероватно написати:биће, и на томе ће се завршити :)

мени се ђа идеја, али не верујем да ће бити реализована. Каизен ће вероватно написати:биће, и на томе ће се завршити :)

Oće kurac. Ne verujem da će uopšte i da klikne na temu koja se ovako zove, a i da klikne, neće troši slova da napiše da neće biti. Kontam da to i otvarač teme zna, jer mi je nekako nerealno da neko bude toliko specijalan da misli da će ovako nešto ikada zaživeti. Pa ovo ne bi imalo logike ni u Snupiju, a tamo kuče spava na krovu!

Хахахааха!

Da jebo mater, kako moze na krovu? Kao se ne prevali pa skurlija niz krov?

Тајна је у томе да аутор први прокоментарше своју дефку и напише "Ко да минус говно стисне".

Meni to isto nikad nece biti jasno. Defke i posteri su mi prosek, neke bolje, neke losije, a neke kad sam ih retroaktivno pogledao sranje. Ali kod svih, skoro bez izuzetka, skorovanje pocinje sa minusom, ck i kod onih stvari koje su na kraju zavrsile u debelom plusu. Zamisljam nekad tako nekog idiota koji sedi smoreno za kompom, bezvoljno mlati mlitavu cjunu i pokusava da dozivi erekciju kliktanjem minusa na svaku novu definiciju i poster.