Prijava

Zanima me vaše mišljenje o britanskim serija koje ne spadaju u humoristične, jer većinom na forumima imaju teme sa britanskim humorističkim serija tako da su ostali žanrovi uglavnom nezapaženi.Dakle, ovdje možete napisati vaše prijedloge, ja bih naveo seriju Skins.

ja ne bih naveo ni jednu, jer samo za humoristicke znam.

мени је Скинс до јаја серија! Она Кеси је тако вр' риба! Оплевијо бих је чолололол

Али и то има неку дозу хумора, ал нема онај дебилни смех кад је нешто "смешно"...

Е то је то од мене :)

mene smaraju MNOGO one njihove SF serije, Doktor Hu, onaj Torčvud valjda i tako ta sranja...stvarno ne kapiram tu vrstu SF...bzvz...

ахахаха ТОРЧВУД је тако идиотска серија АХАХАХАХАХХА

ја знам да је нехумористичка британска серија била она са фузбалерима, мислим да се звала ДРИМ ТИМ

Mene smara bilo kakav SF.

Nije bila loša ni ona Žene Fudbalera valjda, bilo je tu kvalitetne pičetine.

"Midsumer Murders", al' serija ima puno komičnih elemenata. Uzgred Doktor Hu je zakon !

Inspektor Mors... najbolja britanska "nehumoristicna" serija :)

Uzgred Doktor Hu je zakon !

stvarno bih voleo da mi objasniš zašto ti se dopada ta serija. Ozbiljno.
Očigledno je da ne kapiram taj..valjda NERD fazon, ako može tako da se nazove to.:)

Pa jbg. sviđa mi se doktor Hu, al' zato ne mogu da podnesem Zvezdane Staze.

Doduše serija je ćaknuta, npr. skamenuti anđeli koji te transportuju kroz vreme i tako dobijaju životnu energiju ili vanzemaljci koji se rađaju iz ljudskog sala...

@Балдур фон Јöгурт
Kakva je razlika između serije This Is England '86 i filma This Is England?

al' zato ne mogu da podnesem Zvezdane Staze.

isto! totalni jebeni smor!

skamenuti anđeli koji te transportuju kroz vreme i tako dobijaju životnu energiju ili vanzemaljci koji se rađaju iz ljudskog sala...

e, upravo to ne kapiram, mislim, šta kUj kurac vanzemaljci izbijaju iz strija i pankreasa ljudskog, kad se zna da elijeni dolaze iz svemira i pucaju blasterima sa matičnog broda!
:)

Pa jbg. da ne bi bilo smorno ko "Ratovi Zvezda". Smori te kad se većina vanzemaljaca vrti oko Velikog ranog broda gde bacaju lasere na ljude...

dobra je i ona serija Čovek na Mescu.

Bože Skins. To je bila dobra serija prvih nekoliko sezona.

@Komercijalni_Predah
Misliš na prve dvije sezone.

Kakva je razlika između serije This Is England '86 i filma This Is England?

Серија се надовезује на филм.