Prijava

Занима ме одакле је потекла читава прича са Стефаном Костићем и куленом. Како, шта, ово оно... Питам из чисте радозналости, а засебну тему отварам у недостатку других опција.

Hahah. 'Ladno si otvorio temu. :)

I mene zanima.

Kulen je MIT, legenda, nešto poput urbane legende

http://mi9.com/uploads/movie-tv/1348/robert-pattinson-as-edward-cullen_1024x768_19699.jpg

urbanalegenda

Urbana legenda je MIT gradska priča za koju
niko ne zna odakle je potekla i ko je autor.

Samo umesto urbana legenda ubaciti urbani kulen lolo

Ne stvarno koja je fora, Kostić krao kulen u mesari ili šta već ?

Желим прецизне одговоре, линкове, чињенице, а послије тога може спемчина што се мене тиче :)

Facafacaa

Желим прецизне одговоре, линкове, чињенице, а послије тога може спемчина што се мене тиче :)

Nije frka

http://vukajlija.com/var/products/posters/201103/80829/stefane-kosticu.jpg?1301802024

Аха, полако повезујем. Сад морам нешто да бјежим, па се врнем касније :)

U celoj Vojvodini, a verovatno i Srbiji je prisutan opšti trend marisanja kulenja. Iz početka se mislilo da marišu samo Srbi međutim, i od uvek pošteni Mađari kao i Slovaci takođe marišu. To što je neko Mađar ne znači da ne krade kulen.

Sad, taj lopov kulena, ne može biti običan čovek. Ipak to mora biti u pitanju neki pilićarluk u maksimumu, poseta kokošinjcima i odrađivanje komšijskih tavana, ne može bre to svako da radi. Za tu stvar mora da se ima karakter. Celu priču začinjuje, pored već začinjenog kulena i podatak da kulen neverovatno asocira na kurčinu pa tako ispada da kradljivac kulena u stvari pipka kulen i da se igra sa njim.

E sad, analogija kradljivca kulenova i Stefana Kostića, samo meni jasna verovatno; je prosto u tome što je dragi mi Stefi pokazao neke manire kradljivca kulenova. No nebitno. Tuđi maniri su tuđa stvar ali ono što ne volim a stefan jesete uradio je blaćenje likova sa sajta, tj prenošenje njihovog ponašanja iz ril lajfa na sajt i tako stavljanje na uvid širokom auditorijum određene pojedinosti kojeih se zapravo ne tiču.

U stilu Robin Huda, krenuo sam u kulensko pokoravanje i uspeo. U početku je Stefan od kulena bežao kao đavo od krsta, prijavljivao modovima, bunio se ali onda se desio preokret. Stefan je shvatio da se ja dobro zezam i punog srca je primio kulen u svoj zagrljaj i čak krenuo da se šali na tu foru.

Moram reći, svaka čast Stefanu kako ume da primi kritiku, to je osobina vlikih ljudi otvorenog uma i punog srca, naravno ukuliko to rade svesno a ne po inerciji.

Sinoće se praktično desila KULENSKA ŠIZMA kada je Stefan odlučio stati na put svemoćnom kulenu, a dugo ga je čuvao, krio, čak je želeo da se vidimo da mi ga vrati.

Za kraj ovog posta mogu samo da dodam: JEDAN KULEN NE ČINI PROLEĆE STEFANE loollolololo

i tako, u glavnom nezanimljiva priča osim kada se ubace vizuelni efekti tipa poster i spam...

Е фала на темељитом објашњењу. Брате, могао си магистарски написати на тему, колико си ушао у срж проблема :Д

Ništa cofacofaa, red je da se zna!

Samo još da se javi i Stefan i ispriča kako je SHOCKIRAN lolololo

Aha, jasno je sad za kulen, a mene interesuje koji su sve to njegovi dupli nalozi, imenom i dodatkom imenu.

Nije valjda da se kuleni prvo guraju u rc pa tek onda odvoze u mesare???

E sad, analogija kradljivca kulenova i Stefana Kostića, samo meni jasna verovatno;

Ја сам правио меме, постере на ту тему, а нисам имао благе везе о чему се ради.
Ал' зар је уопште и битно ?