Prijava

Da ne bude zabune:

Došli cimer i ja juče sa fudbala. Ode čovek da se tušira, ja u međuvremeno skupljo neku štroku iz sobe da bacim u đubar. Izlazim, on čovek stoji na sred svoje sobe go i suši kurčevinu fenom. Ja u šoku. Ne zbog kerčevine, nego što je suši fenom.

Smejem se i napušavam ga kako nije normalan i teram u pičku mateinu obaška. On mi odgovara: "Brate, to je normalno...to svi rade". Ja u još većem šoku.

Odma' naravno nazovem još nekog ortaka da ga pitam jel i on fenira muda. Da bi bilo još grđe i on mi kaže da fenira. Šok.

Pošto naravno dva čoveka ne mogu biti dovoljan uzorak, moram ovde da priupitam.

Dakle:

Fenirate li muda posle pranja?

Шта курац фенирам, и мини вал мећем!

Ја мислио то само Борат ради... Јок ја.

Dakle:

Fenirate li muda posle pranja?

Da u pičku, stavljam mu trajnu. Bez merilin monro kurac-hairstajla ne idem nigde pa čak ni da pišam!

Не. Зашто би то радио? :)

Ма 'де фенирам муда. Нисам луд!

Први пут чујем за тако нешто.

Чешљам на раздјељак, ал не фенирам јер ми буде пуно разбарушено...

Зашто би то радио? :)

Nikad nisam imala muda ali i mene interesuje odgovor na ovo pitanje.

Па да ти вршњак личи на Рајка Хоризонта јбт...

ja jesam sušio kurac fenom, možda jednom al to čisto iz neke dokolice. U stvari i češljao sam ga četkom par puta da vidim da li mu vredi nameštati zur. Al svedno se brzo začupavi jer ne pazim dok pišam pa mi se umesto2-3 kapi ar 20ak vrati u ćega.

JA URINIRAM

Не. Зашто би то радио? :)

Ne znam. Da bude suvlji pa da se valjda ne ubuđavi u gaćama. Tako neka teorija.

Apsolutno ne, prvi put sad čuo za to...

Френки, ако ти је тај ортак Тајлер онда је све јасно.

Не. Зашто би то радио? :)

Па да ти вршњак личи на Рајка Хоризонта јбт...

ČOVJEK JE OBJASNIJO!

jok brate, KRAJŠNICI, to vole da im je prirodno, onako pod seljački...

Da bude grđe, nije čovek neka feminizirana homogej pederčina, nego sirovina najgora. Dobro, nisam naveo jedinu olakšavajuću okolnost -cura mu je dolazila za nekih pola sata -sat. Opet, mamumu jebem pa osuši se kurčevina brzo.

Ne znam.

Ja mojim pravim konjski rep kupio sam i neke šnale levo jaje je ljubomorno jer je desno dobilo bolju šnalu

Ja moram nekad zimi ove dlakave noge da osusim. Jebga ladno bude a :D
A ovo, ne znam uglavnom sam osisan dole