Prijava

Pretpostavljam da imate dva potpuno zdrava bubrega. Pošto i sa jednim može normalno da se funkcioniše, zašto ne prodati drugi. Naravno, tržišna cena od par soma evra vas ne interesuje, ali recimo da možete da ga prodate za više. Koja je "cifra" za koju bi ste prodali svoj bubreZ?

20 000 evrova. Nije fiksno.

A pošto je mozak? Ono ako je približna cifra ja bih da prodam bubreg i kupim mozak pojedincu bez mozga.

Zamisli prodaš bubreg sada u dvaes i kusur godina za dobre pare, sjebeš ih i posle 20-30 godina dođeš u situaciju da kupuješ za sebe drugi.

Nije približna cifra...Ja sam za ovaj što je prešo bogaoca dao 35 soma jura...
Ne spemuj orora, stvarno me interesuje...

Ja mislim da bih ga prodao za jedno 50-ak soma jura.

Ja ne mogu imam ciste u oba komada velicine klikera stoga ne kostaju ni 100 evra kod cige

Kramp, ti kupio bubreg?

Ја би свој продао за 30 000 евра. Није много преш'о, има свега и свачега унутра што ће човеку обезбедити леп и забаван живот.

aurora072

A pošto je mozak?

Za tebe morgan frimen! U stvari malo morgen lololo

Ma jok frenki, to sam odgovorio aurori...Što bih kupio bubreZ, koji će mi kurac četvrti? :)

Dajem bubreg za 29.999,99 eur, a ako se javite odmah dajem i komad jetre u vrijednosti 10.000 eur potpuno besplatno!! Da, dobro ste čuli i zato požurite, jer to nije sve! Prvi naručitelj dobije i nekoliko kamenčića izrađenih od vrhunskog kalcija!

Ja ga ne bi prodao do neke 80 znači 2070 ću dam oglas onda će me boleti kurac

Realno, bez jednog može da se živi, a kad bi mi neko dao za njega 50 soma...Hmmm...
Kupiš lokal i izdaješ ga za 500 evrića mesečno...Lepo zvuči...Ne kažem da bih s pola gasa otišao da me seku, ali zvuči primamljivo...

znaci ako ima covek kintu, ne mora da se sekira za bubrege, cas nadje donora... ma i za jetru nema sekiracije, samo nadjes nekoga kome zaglavila porodica.

imam ja pitanje. ako ste zensko, za koliko para bi ste mi prodale picku? a ako musko, za koliko bi ste prodali dupe nekome (licno nisam zainteresovan)?
realno, uterivanje manje boli od vadjenja...

koja morbidna/kurvaluk tema.

bubreg - 250.000 evrića
pola jetre - 200.000 evrića
jajnik - 450.000 evrića
plućno krilo - 250.000 evrića

imam ja pitanje. ako ste zensko, za koliko para bi ste mi prodale picku?

mislio sam da i ja predlozim nesto tako. Picku za bubreg, jel fer?

ja bi glavić prodao za 400 dinara

caro da ga kidaju il samo da ga iskoriste? lolo

А колики ти је шешир?
Ја не бих продо бубрег за паре. Паре су изашле из употребе. Можда за неких шурнаес евра.