Prijava

Kao sto postoji tema gde mozete da objasnite zasto koristite taj nadimak ovde ucinite isto za slicicu vaseg avatara!

http://vukajlija.com/recnik/autori/1683
imam ovu slicicu jer sam se ja jedno 15 minuta gusila kad sam je videla!!! vecini je glupa,ali meni je bas dobra

Meni je avatar iz jedne igrice. Uradih print skrin, isekoh sliku, bacio na pejnt, (mislim obrnuto, bacio na pejnt i isekoh sliku), onda sam isečenu sliku prebacio na drugi pejnt, prebacio u gif i stavio ga ovde. Ali još uvek nisam objasnio odakle mi avatar.

Kenny je jednostavno Kenny.

Čudni su putevi potrage za istinom.

Тренутно ми је на аватару непревазиђени Џон Малкович и цитат из филма Опасне везе, који се узгред слаже са мојим осећањима према овом божанственом човеку. Но не задуго, јер сам сваки дан другачија и зато стално мењам аватар. И мрзим доношење одлука, ма колико ситних (подзнак Вага, наравно). Donna è mobile...

...manje il' više...

E para vos,e para vos nosotros cantamos y donde estas tu estaremos...

Немој да псујеш Гвоздене није лепо :)

Disculpe me senjora ,este no va a repetir. :)

Vidiš gospodža šta se desi sa mladim čovekom od mnogo gledanja "Esmeralde" i "Kasandre"!

Moj je prost...Njegova Visost Br.1,čovek koji je jednom rekao Metuzalemu: "Slušaj me dobro,ja jesam jako star,ali poslušaj moj savet...".

Hendrix na Nebu, Knoplfer na Zemlji, ja na Vukajliji.

Ima li jace stvari od Ray Ban aviator naocara :)

Dr. Katz, omiljeni crtani.

to je pravi psishoterapeutski crtani... baš sam bio ljubomoran na tebe kad si uveo avatare :)

hehe, pa hteo sam to ili balegara... pa rekao aj ipak je ovo primerenije :P

u pitanju je autoportret....

idite na you tube i kucajte: tree happy friends... i videcete sta je crtani...i pronacicete mog ljubimca..

Dr. Katz је заиста врхунски цртани, погледах пар епизода раније и такође препоручујем! :Д

moja slika iz prvog razreda kada sam trenirao karate crni pojas 342. dan...ovo je kata tzv. hrckov ples