Prijava

Изгубио си оштрину, Милфаиле. Нисам задовољан! :p

Zmia je zakon! Zmia jebe!

mrmun posti. uzdržava se od ružnih misli i dela. sutra počinje i sa tihovanjem, a na uskrs će se prineti na žrtvu bogu svevišnjem i podati mu se za vjek i vjekov!!! trebalo bi da sledimo njegov primer!!!

Kakav mrmunov primer da sledim? Ja ne sledim. Ja jebem!

Zmia da zameni Kaizena!

c,c,c e kika kika, pa gde ti je poniznost u ovakvome svetom času!!!! bog će te kazniti!!! gorećeš u večnom paklu zbog svog ponosaaaa!!!!!

Lemajo, postim i ja. Samo mi to sa ličnim žrtvovanjem... ne znam... zamisli da se svi žrtvujemo. Ko će onda jebati?

ma jebaćeš na onom svetu, čekaće te 40 devica! ne. čekaj. to je iz kurana. valjda. ne znam. eto sad mi se sve pobrkalo, pa ne mogu ja ovoliko da razmišljam!!!!

Ja ne verujem. Nisam čitala postove ali me strašan blam obuzeo kad sam videla naziv teme. Užas.

Ko zna... Znaš kako, lemajo, ja sam davno rekao ljudima da na mom grobu napišu: "On i sada jebe".

Трансфер слама ?

Zmio, jebeš li još uvek? Mi te svi čekamo raširenih ruku na našoj temi.

Tako je! Zmiki, trebaš nam TAMO bre!

ZMIU ZA CAROGOVNO!!!

BOLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ja ne verujem. Nisam čitala postove ali me strašan blam obuzeo kad sam videla naziv teme. Užas.

Е, људеи! Змиа није читала постове. Џабе сте јој се чепили.
Смаре, брате, извини што ти кажем ово, ал' си испао наивчина тешка. Ти отворио тему да јој пружиш подршку, а њу блам. Шта ти је незахвалност. :)

Zmia je kriva. Kako nije kad je narpavila pizdariju?! Ne razumem.

gle ga dzimi sto se nalozio da nadoknadi danas ceo mesec sto nije bio postovima

Смаре, брате, извини што ти кажем ово, ал' си испао наивчина тешка. Ти отворио тему да јој пружиш подршку, а њу блам. Шта ти је незахвалност. :)

Нисам знао како да назовем тему, јебеш назив, сврха је битна :)

А сврха је да је крива, али да није за размод