Prijava

Pobrisao je gomilu odličnih defki i još par sranja uradio, a da li je upao Nožu ili Litijumu to već ne znam...

Шта дезинформишете људе. :) Није упао (није он хакер, јебеммумиша), већ је украо шифру од Крајинг најф и побрисао пар стотина дефиниција, онако насумично, мајмунисао се по модфоруму, предлагао неке чланове за модераторе, скидао хејт/лајк, ко зна шта све не, закључавао теме на форуму и слично. Не могу да верујем да неко још увек о томе дискутује. :)

Jebi ga, ja morala pitati, nisam bila pristuna kada se to desilo i nikako da saznam šta je bilo. :)

А да ја вас нешто питам- јел ви можете да уградите ПРАВУ капију на сајт?

Džimi nije sad fora o JTU, to je samo ona pitala, inače se radi o sranju koje je Kostić napravio na Zmijinom nalogu...

А јел Крајинг Најф размоводан после тога са ЈТУ?

Džimi nije sad fora o JTU, to je samo ona pitala, inače se radi o sranju koje je Kostić napravio na Zmijinom nalogu...

Ма, лажу вас, то је све ЈТУ-ово масло. :)

А јел Крајинг Најф размоводан после тога са ЈТУ?

Је.

A da se otvori posebna tema o tome i tamo sve izađe na čistac? Majku mu nemojte oftopikovati ovoliko...

Џими, сунце ти, 'де се дену са сајта, нема те? Помислио сам да си решио да се Абраксусизујеш...

A da se otvori posebna tema o tome i tamo sve izađe na čistac? Majku mu nemojte oftopikovati ovoliko...

А кога боли курац, реално? :) Зајебавали се људи с компујтером у тренуцима недостатка живота и то је то. Свакоме се деси. Не знам чему толика фрка око тога.

КОСТИЋУ ЗАЈЕБО СИ ЗМИЈУ!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=vwxH9gN-jpo&NR=1

Џими, сунце ти, 'де се дену са сајта, нема те? Помислио сам да си решио да се Абраксусизујеш...

Одмор, Томе, одмор. Знаш како ти кажу кад упишеш музичку школу - ''И тон, али и пауза''. :)

Ма, лажу вас, то је све ЈТУ-ово масло. :)

Na fejsu je Kostić stavio ovu sliku, a JTU-a nema već 5 dana...

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/208464_2015836917162_1281011452_2442335_6646096_n.jpg

А кога боли курац, реално? :) Зајебавали се људи с компујтером у тренуцима недостатка живота и то је то. Свакоме се деси. Не знам чему толика фрка око тога.

Zinulo ljudima dupe da tračare a kako nema više novog, vraćaju se na to, a i realno smaraju sa takvim pitanjima.

Док не упадне у Пентагон, није фаца.

urrade odličan klip! :D:D

đimi se vatija! ekvilibrijum je ponovo uspostavljen... :)

Samo da pitam Kostića, zar ti nije bilo ni na kraj pameti da pogledaš da li je tad kaizen bio na sajtu? Pošto je bilo gomilu razloga da to pogledaš a nisi.

Nije bio aktivan 20 minuta.

Ali ne, ti oces poster da napravis, derle jedno.

Koji poster sam ja napravio?

ti si derle, oces da izigravas "kaiznovog egzekutora" i kacis postere okolo, da paradiras

Ponavljam pitanje iznad.

Realno, debelo si zasrao stvar igrajući se Stefane. A ti to dobro znaš. Skidaj gaće BOBO lololo!

Све време читам наслов ''Змиа није таква''. :D

Шта се нервозирате и расправљате, јака ствар. Није било никакво превелико срање као ономад са ЈТУ-ом и као са Блекијевом смрћу. Проблем је решен, Змиа је прописно кажњена за неодговорност у виду дозвољавања другим члановима да користе модераторски налог (било је крајње време да се заустави то извођење бесних глисата), те је она извукла дебљи крај. Ти си, Костићу, супер прошао. :) Да сам ја којим случајем још увек мод, као што нисам, добио би ти банану у трајању од недељу дана за то зајебавање и још месец дана бонуса јер си и раније правио проблеме. Право је чудо што те рецимо Пеки или Мрмун нису гаговали до балчака. :)

Право је чудо што те рецимо Пеки или Мрмун нису гаговали до балчака. :)

Milostiv sam ovih dana. Mir s vama, deco moja.