Prijava

Instalirao sam windows 8.1 i drajvere njegove i sve. Medjutim, cesto mi se desava, nekad redje nekad cesce, ali stalno se desava, da mi izbaci ''limited access wifi''(onaj zuti trougao). Onda cekam par sekundi, pa ili nestane to i funkcionise ok ili moram da ga diskonektujem pa da ga konektujem opet.
Jeri zna neko kako da resim to? Jako smara...

1. Dobar laptop košta 300+ eura
2. Kad skupiš dovoljnu količinu novca gledaj Lenovo i Dell.

Ako naletiš na polovnjak, tu dolazi Toshiba Satellite u obzir i naravno T400 serije Lenova.

Papete jel drajver za wifi original ili je windows-ov?

Nzm, instalirao sam sa CD-a koji sam dobio sa laptopom. Rekao bih da je original onda.

Toshibu, pogotovo Satellite, volim koliko i golfove-nikako. Nijedan, a imao sam ih 4 (svaki je kupljen nov), nije izdržao pošteno ni 2 godine. Dakle, Dell, Lenovo (prva ljubav zaborava nema!), možda neki Asus, ali on mora biti model za koji si siguran da se ne kvari.

i konto sam da dam 300-400 evra jes da bolje da gravira ka 300 al ono nije to problem uzecu novi da se ne drkam sa bagrom

i sto samo dell i lenovo kakav je taj lenovo uopste sad svi poceli nesto s tim da se kurce jel vrede i dalje toshiba i hp generalno il sve zavisi od modela do modela

Ja imam Lenovo G505, vec skoro 2 godine, i radi posao.

aj izbacite mi neka 2-3 kvalitetna laptopa izmedju 300-400e cisto da mogu posle da uporedjejem konfiguracije i to :*

Probaj iz Safe mode with networking da ga pokreneš, ako te opet bude drkalo obriši drajver i pusti mu Update vindovsa pa instaliraj taj drajver (podrazumeva se da imaš internet preko kabla lolo), ako te opet bude smaralo onda je verovatno kartica u pitanju.

Toshibu, pogotovo Satellite, volim koliko i golfove-nikako. Nijedan, a imao sam ih 4 (svaki je kupljen nov), nije izdržao pošteno ni 2 godine.

Od slučaja do slučaja, naleti poneki dobar primerak. Uglavnom nove su đubre, ne treba ih uopšte stavljati na listu.
Lenovo je IBM, samo su ga kupili žutaći. Imali su par neuspelih serija koje su sami radili, posle su skontali da je bolje da ne izmišljaju toplu vodu i da puste IBM-ovce da rade svoj posao.

Buraz, Lenovo je bivši IBM, Kinezi kupili, super kvalitet. Samo nemoj uzimati najjeftinije, to je loša opcija. Evo preporuke modela koje sam vidio lično, a ne kvare se i ne zagrijavaju:

http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/lenovo_g50-30_-_80g001myya-51057

http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/lenovo_g50-70_-_59431775-42283

A ti sad vidi. Pored performansi, laptop je uvijek i stvar ukusa.

Toshibu, pogotovo Satellite, volim koliko i golfove-nikako. Nijedan, a imao sam ih 4 (svaki je kupljen nov), nije izdržao pošteno ni 2 godine.

Mislim da samo nisi imao sreće. Moja šveca kupila 2009. Tošibu Satelit A200. Evo ga u šestoj godini šije kao lud i dalje radi bez problema. Doduše moja sestra i nije neki zahtevan korisnik, ali sam mu ja dušu vadio.

Inače, uzeo sam krajem novambra prošle godine ASUS F555LN-XX007D, najviše zbog igrica jer za moj posao nije neophodna nekakva zver.

Ako ništa drugo Toshiba ima najbolje zvučnike marke Harman Kardon lolo
Kad pomenu gonzo asus, novije serije imaju integrisani ram na ploči, tako da ukoliko slučajno crkne neki čip možeš da baciš celu ploču. Dakle kad kupuješ novi asus proveri prvo da li je ram odvojiv.

Uzela moja sestra tog satelita prošle godine, tastatura mu je krš, počela odma da se raspada

xD

nego sto ne valjaju polovni lenovo sta im fali

lenovo dobar. imao 2 godine i prodao. Još služi novog vlasnika.

E, da, i ja imam lenova nekog iz 2011. godine, arči ga mlađi burazer kao primarni komp, dušu mu uzima, igra lol i cs na njemu, radi sve ko sat.

Брате, ја сам пре пар месеци узо ХП лапситопси са јако сличним компонентама - и3 процесором (2 језгра на 2,4 ГХз), интегрисаном графичком и 4 гига рама и могу ти рећи да је тешко срање за апсолутно све сем нета и мултимедије. Хром ради лагнезе, увек брдо отворених табова, заштека ту и тамо, ал ништа страшно. Филмове тера у ХД-у, те ни то није проблем.
Е а за игре је тешка срањчуга, течно раде само игре из категорије Сан Андреаса. Менаџер ради на подешеним најнижим могућим графичким параметрима и то једва, те мораш бити јако стрпљив ако планираш да менаџеришеш. Чак и јебени Еуротрак симулатор сецка толко да је неигрив.

Оверол оцена: 5,9/10

hp je sranje uvek bio

Не прави ХП процеоре и графичке чипове. Са овим компонентама би били срање и Асус и Делл и Тошиба.