Prijava

10240

tuljan je intel

Ali definitivno ti nije windows problem, kolika je šansa da si nešto zajebao u instalaciji, a da nije java, fleš, .net ili tako neki kurac?
Probaj u virtuelnoj mašini brt

Vidi ga 12 giga ram, daj 2 giga sta ce ti toliko lololo

Nek ti da 4, i 8GB mu je dovoljno ;-)

Ја имам 8 само :(

Skroman sam celt dovoljno mi 6 :)

kad ocu da napravim ono sa vlcom cim otvori fajl izlete ovakva upozorenja
Ваш улаз не може бити отворен:
VLC не може да отвори MRL „mms://212.200.191.94/pinkmusic?ctrl=6uDFvh0AHvplk%408mhWNUbDZ1pxWL6wHxd9JbDDSb2tDaYCX83sc30w%3d%3d“. Погледајте дневник за више информација.

koji mu je kurac

Jebao vas VLS plejer, skinite POT player, to je odradila ekipa koja je napravila KM player i koja je isti napustila jer su počeli da puno jedu gomna.

Samo flegšip, samo brutala, po33.

Šeko, tako ti i treba kad koristiš VLC. Pa pogledaj logo:

http://static.gulli.com/media/2011/01/thumbs/370/500px-VLC-Icon.jpg
U auto-školi se uči da ovo izbjegavaš, ne da koristiš. Dakle, sam logo govori: "Šeko, pratim te, ubiću te, izbjegavaj me!!!!"

ako mogu da gledam arene preko jos necega dajte, jebe mi se za vlc koristim bs inace

Evo vam sajt, jebao vas sajt:
http://livetv.sx/rs/

seko, moras da kliknes prvo KREIRAJ LISTU u onom SF Telekom fajlu

kliknem ja prvo kreiraj listu, pojavi mi se onaj mali crni prozor, pa nestane, pa ja otvorim ovo govno losmij u vlcu i ovo iskace

Tu33na priča, yebi ga.

celtic

Nek ti da 4, i 8GB mu je dovoljno ;-)

НООБ АЛЕРТ

To isto se i men idesava odkad sam na win10..
Koji ti windows koristis?

Ali definitivno ti nije windows problem, kolika je šansa da si nešto zajebao u instalaciji? Probaj u virtuelnoj mašini brt

0% posto pre svega nemam sta da zajebem jer sam kliknuo YES i blejao sat vremena, a drugo jer mi nikakav eror nisam dobio, niti sam bilo sta imao da biram krucijalno (osim nacina na koji cu da se logujem na windows al to je stvarno nebitno za ovu pricu)
Virtuelnu masinu ne mogu da napravim jer nijedan softver ne podrzava win10

e meni je na istom takvom sljakalo bez problema. Samo da mi je da saznam zasto nece pa da mogu da crknem na miru

a bas mi trebaju arene ne daje mi se 5 e na pretplatu

Virtuelnu masinu ne mogu da napravim jer nijedan softver ne podrzava win10

Radi VMwarePlayer KO ČAŠA