Prijava

Ja imam piratski Office, sljaka najnormalnije.

Papete, koji si ofis intalirao na win 10?

Ja skinuo neku 13icu koja mi treba,al nema aktivator za win10

https://www.youtube.com/watch?v=ots0jdjzmFo

о јебем ти ал је препушен хахаха

Hahahahah kanal: ganja unboxing

Ahahaha kakav lik. I trava mu je flegšip!!!!

Gazimudo, ukucao na PB office 2013, skinuo onaj sa najvise seedersa i pokrenuo setup.exe. Instalirao i to je to.

pa super ti je to, al nije ti aktiviran ofis :D

Tebe baš jebu te instalacije, Gazimudo brt

Ne ne, kad sam instalirao javu sredilo se sve.
A ovde je problem jer aktivator ne radi za win 8 i 10. Tako pise kod onih sto su pravili.

Inace od kako sam javu bacio na komp, radi duplo brze, tako da povlacim ono sto sam rekao da je sporiji od osmice i sedmice

Aktiviran je.
Pise u read me fajlu "just run setup.exe and enjoy :)"

Inace, ne kapiram zasto bi se uopste cimao da ga aktiviras?

ajd udji u excel recimo, idi na options pa na accout i procitaj sta ti pise desno ispod onog kvadratica.

kako sto bih se cimao, sta mi znaci program koji ce posle nekog vremena da mi izbaci trial expired i da ne mogu ni da ga koristim.

Godinama ne koristim MS Office, Kinezi napravili odličnu, besplatnu zamjenu, kompatibilnu sa MS-ovim Officeom, koristim ovo i na telefonu i jebe, još u njemu ima i Office to PDF Converter, proubajte:

http://www.kingsoftstore.com/

Sta mu znaci to kompatabilnu sa MS Ofisom?

Meni treba office zbog posla, tamo ga koristim, a ne mogu sad da kuci radim na jednom a poslu na drugom softveru.
Tacnije treba mi stvaranje rutine i povecanje brzine, a to cu tesko da ostvarim sa razlicitim softverom.

p.s. A i dzaba ti taj za kucnu upotrebu, kad kuci skoro nikome i ne treba ofis, dok u poslovnom smislu svi traze MS OFFICE, i nijedan drugi paket

Gazi, znači da fajlove (Word, PPT i Excel) automatski snima u compatibility mode. Prevedeno, možeš ih kasnije otvoriti i u MS Officeu, dakle neće ti se desiti da nešto napraviš, prebaciš na stik, ubodeš na neki računar đe je MS Office 2013, a ono neće da ga prepozna/otvori. I da, ne koristim ga samo kući, nego i na poslu, Word i prezentacije na seminarima . Jednom rječju, radi ko zmaj.

Ljudi, treba mi pomoć, poludeo sam. Prestao sam da se kladim još od juna, ali uđem s vremena na vreme na sajt da proverim rezultate, ko kad s kim igra, šta ima da se gleda i tako... Ali već nedelju ili dve neće da mi se učita stranica. Jebeno non stop samo rotira ovako. Sve sam probao, i da obrišem keš memoriju, i sa drugog pretraživača da pogledam, uvek isto. Tek nekad s vremena na vreme prvi put proradi, ali već kad prebacim na NOGOMET ili bilo šta drugo samo ovako rotira.
http://www.dodaj.rs/f/13/7M/19XT6Bsc/119305778678914366522943.jpg
šta da radim, pomagajte

Neće ni engleska verzija da mi radi. Jebote, jel moguće?

Nemas dovoljno jak komp da podrzi rezultatitačkakom :D ... to je i meni jedno vreme bio problem al proslo posle par dana

treba reinstaliras windows

neću da reinstaliram, kupio sam ga pre par meseci, nov