Prijava

Da pređem apdejtom na WIN10 ili da ga instaliram čistog preko USB-a? Ili da ga nikako ne instaliram? Šta kažete šupčine?

meni je radilo apdejtom

Bez ikakvog kočenja? Fluidan kao čisti preko USB/CD-a?

Napuši se kurca i instaliraj apdejtom, osim ako nisi željan agonije reinstalacije SVEGA na kompu

Ma nije mi problem reinstalacija, imam sve spremno, to mi je brzinski. No me interesuje ima li razlike?

Da ga jebem, sistem mi se ne diže brzo kao kad je sveža instalacija, nego kao da je već par meseci rabljen, ako ti nije frka za cimanje, instaliraj čist. To u slučaju da nemaš SSD.

E to mi treba. Ok, hvala.

Da pređem apdejtom na WIN10 ili da ga instaliram čistog preko USB-a? Ili da ga nikako ne instaliram? Šta kažete šupčine?

Ja apgrejdovo, planirao da radim clean kad se registruje na Windows server, ali medjutim, radi super, boot time cak i manji nego na Win7, ali jbg, SSD corima.

есесде јебе баш јако. Мени је боље шљакао када сам инсталирао изпочетка све, јер ми је буквално десетка наследила неке мини багове са 8.1

Meni obrnuto. Kad sam apdejtovo Win7 da mi izbaci ogo GetWindows10 (tada nisam znao da moze i bez toga,sa onim media creation tool-om), sedmica pocela mnogo ludo da zakucava. Znaci ne radim nista, i odjednom siljci na cpu usage 70-80 % i onda se smiri, a u resource monitor nema procesa sa tim nivoom iskoriscenja. Ja reko kad instaliram Win10, sacekam da se licensira preko neta, radim boot usb i ajmo Jovo nanovo. Medjutim, ja odem u disc cleanup i obrisem sve ono od prethodnog sistema, oslobodim nekih 29GB, a komp sljaka kao doxa. Kontam, nema potrebe da radim sad, ne popravljaj ako nije pokvareno.

Звао ове из икома, каже добар је пинг, добар сигнал, то је нешто до тебе. Или рутер или имаш неки вирус или неко срање што ради у позадини. Каже, споји директно на модем па пробај, ако није рутер онда пробај из сејф мода. Пошто ме мрзело да извлачим и опет после протурам каблове и носим комп у другу просторију да бих га спојио на модем и пошто нисам успео да уђем у сејф мод (стишћем Ф8 ко будала, неће), погледао сам шта имам инсталирано и видим неки мозила мејтенанс сервис од пре 10 дана за који се не сећам да сам га инсталирао. На нету пише да то не би требало да ради у позадини и да ствара проблеме, али чим сам га деинсталирао и апдејтовао мозилу са 40.0.2 на 40.0.3, пинг се вратио у нормалу. Ово је најзанимљивије што ми се десило данас, а мене опет мрзи да цимам људе да идемо вани.

@autor Stecan:
Kolko plaćaš taj internet i kablovsku, sve ukupno, sa onim dažbinama za održavanje mreže i ostalim

da li neko ima/koristi original windows osmicu i da li misli da je ista sranje?

cmooon
treba mi savet, da li da:
1. samo zadržim ovu osmicu.
2. da apgrejdujem na 10
3. da daungrejdujem na 7

ne želim da instaliram ubuntu jer hoću da igram sims. iskreno.

p.s. problem je što ova osmica koči užasno

da li neko ima/koristi original windows osmicu i da li misli da je ista sranje?

Da

Ja sam apdejtovo na desetku i sta znam... Lepsi je windows, pregledniji, a cini mi se i malo lepse da radi, ali to mozda i tripujem.

ja imam slab komp, ali osmica je išla uz njega, i koči do jaja koči ubija me, je l' to tako treba? nisam koristila windows od osnovne škole, ne znam kako ide, help

edit:
2giga rama, neki buđavi procesor (inteč celeron processor N2840)

Win 8 je govno
Ne treba da koci jerbo moj brat otetke ima isto sranje laptop pa mu radi okej, proveri da nije neki adware upao

Nabudzi na 10, nemas sta da izgubis. Ako ti bude jos gore, vrati na osmicu.

ali zar 10 nije već totalni sranje? briše piratske programe i slično?
sale, sve sam odradila, rasteretila ga do jaja, išla na repair system al kurac

дигни му чисту десетку, прогледаће