Prijava

Ouvaj... Modem od neta mi stoji u jednoj sobi i onda se iz dve razlicite sobe na njega vajrlesom kacimo preko kompa i laptopa.
E sad, kad radi samo komp ili samo laptop, sve sljaka savrseno. Ako recimo rade oba, na jednom je uvek prespor net. Sporiji od dial up-a fazon. A nedaj Boze da na jednom kompu pustim nesto na yt, drugi pocne da se krivi ne moze se ni google otvoriti.
Ista prica recimo kad su jedan komp i yt na telefonu recimo.
Jel ima neka fora da im podelim protok da ne moze jedam sve da uzme ili tako nesto?

I ja kapiram da ima, u pravu je Gazimudo.

proveri u postavkama rutera (kada pristupiš iz browsera) imaš li postavke QoS i bandwith control i poigraj se sa njima. Ako sjebeš nešto, nisam kriv jbg

pa dobro, pazi, ne bih bio tako siguran, ali verovatno je neka caka u pitanju.. tu i tamo može da se nešto poradi na tome

Pap umoduj ove na zvonka bolje će da ti skečuju od pojedinaca hua hua

Hvala zero, ali to "poigraj se" mi ne znaci mnogo.
Ne razumem se bas u kompjutere.

LoL papete, pa ljudi lece rak preko gugla a tebi je izgovor "ne razumem se u kompjutere"

ne razumemo se ni u kladionicu pa ih jebemo svakodnevno dupetom oko kurca, ne znaju ni cigani sta je obraz i postenje pa im bale na usta idu ovih dana.

U principu, sto manje znas a bolje guglas ti si do jaja lik.
Ionako ako izvuces iz glave neki info uvek dodje neki guglas koji ti kaze HA HA IMA NOVI UPDATE VISE NIJE TAKO

Hahahaha
Nekad si pričao drugačije

Gazimudo, nemoj biti bukvalista. Rekao sam jednom na cetu da se dobro razumem u kompjutere, pa su me zezali za to. Sad sam se ja kao dosetio pa sam promenio izjavu.
Smesno.jpg

u dobro je da si mi rekao, posto sam ja mrtav ozbiljan :)

Zajedno se shalimo xD
Nego ozb, aj izguglaj mi to ako umes. Ja sam nasao kako da ogranicim recimo da mogu da potrose po 5GB kompovi. A treba mi protok da ogranicim.

Stvarno, Papete, mogao si dosad riješiti problem sa modemom. A kao što znamo, rješenje uvijek postoji!!!!

Zloupotreba ljudske dobrote nema kraja. Pogledaj samo koliko Vukajlijaša je ostavilo svoje brojne obaveze, samo da bi tebi pomogli, makar i ovako komentarima. To se više ne cijeni, je li????

Ne, otkud ti ta ideja?

Nisam izneo ideju, postavio sam pitanje.

Dobio si odgovor, ono kratko prije zareza.