Prijava

LOL TENE. OBESI SE KOMPA
TULJANE DA TE NE BI JEBO JOŠ ZA ZIMSKE GUME

Брт нема замене није дизел

Келт тене јебу а ускоро ћеда падне и она ксаоми ји камерица или неки гоупро дасе снимам док се туширам хД

Bohore, ja sam se objesio prije 8 godina, tebe to tek čeka.

Kad coek da zna kad da se zeni?

pa kad mu zena kaze xDD

лол женидба, то је тако 20. век
шта је следеће једном недељно секс после 35., а после 40. једном месечно?

Tuljane, patike su ti previše nbg jbg, odeš na regionalno takmičenje srkija od žirija dobiješ 1.6 poena extra na skali 1-10 zbog patika. Sry samo sam iskrijen to mi je najvijeća vrlina ali i najvijeća mana :'o(

Al se ljudi frljaju konfiguracijama jebem ti ljeb

Ajde neko od vas hakera da mi kaze zasto mi ne radi kompjuter.
Znaci ovako,upalim ga i ide ono ceking nvidia nesto,to prodje i onda ona mala lajna gore levo treperi,onda neka slova idu i brojevi i kad pritisnem enter trazi nrki boot tako nesto,setap neki,e ae vidite pomozite

Ajde neko od vas hakera da mi kaze zasto mi ne radi kompjuter.
Znaci ovako,upalim ga i ide ono ceking nvidia nesto,to prodje i onda ona mala lajna gore levo treperi,onda neka slova idu i brojevi i kad pritisnem enter trazi nrki boot tako nesto,setap neki,e ae vidite pomozite

Да ли је лаптоп у питању младићу?

Ne,al kontam da je nesto umrlo u njemu

Е онда не знам само у лаптопове се разумем.

Deky, umjesto da se bakćeš sa drajverima ili ne daj bože popravljaš nešto, odmah reinstaliraj sistem ko čovjek. Mozda nece pomoći, ali će sigurno dati sasvim novu dimenziju tvom problemu.

целтиц, добро.

Volim da pomognem i volim kad me slušaju ;-)

zes in media
podešeno ti je da se butuje preko usb,flopija,cd ili tako nešto a ne sa harda
to promeni očas posla

Zes, kad ukljucis komp rokaj Delete da bi usao u BIOS, nadjes Boot Priority Order i obelezis hard disk, nakon toga F10, sacuvas i rokas pozz brt

ja se bas dosta razumem u kompijutere

А можда ти је црко хард брт

Ne slušaj tuljana, on nema pojma, glumi flegšipera a na pripejdu je lol