Prijava

Trazi u firmi gde daju 7 dana reklamaciju, ono da vratis robu uz povracaj 100% novca.
To ima po zakonu, ali ne znam gde sta kako, trenutno kucam, jedem i gledam TV

Lololo multitask

Ja mislim da je po zakonu cak 15 dana nakon sto si kupio robu van prostorija prodavnice (znaci preko neta, ili slicno) imas pravo pun povracaj novca.

jeste

ja naručio miša preko emmijevog sajta, vratio ga posle nedelju dana i tražio drugi, samo ištampao neki njihov formular i napisao 'ne odgovara mi ovaj uređaj'

Našao sam jedan ruter koji nisam koristio 2-3 godine i koji traži šifru da bih se povezao preko njega na net. Šifru sam, naravno, zaboravio. Ima li šanse da ga ikako oslobodim šifre?

Odlicno. Koristim ovo

вацап бекапује поруке на дневној бази. да ли могу да обришем старе бекапове јер заузимају брда тј да ли сваки бекап подразумева баш СВЕ поруке до тад?

Ljudi, je l' koristi neko paypal malo aktivnije?

Trebao sam keš da prebacim sad, sve šljakalo poslednjih par meseci od kada imamo pristup i sad su menjali layout sajta ali kad hoću da podignem na devizni račun, smeće me pošalje da stranicu gde piše da prvo moram da imam USA bankovni račun - da bih mogao da koristim i sve ostalo.

Dakle, logika nula. Kartica prijavljena, sve lepo normalno radilo d osada i sad ovo sere i ne da mi da dođem do svog novca. Par prijatelja je ispušilo na istu foru, tako da smo skontali da nije individualno nego je masovni problem, pa ako neko nešto zna, cenio bih informaciju.

Trebao sam keš da prebacim sad,

Zli jezici bi svašta rekli sada

meni stigle pare s pejpala na devizni pre četiri dana

nzm moj drug je u petak to ti je pre 6 dana ako gledamo sada kao da je danas 00:00 prebacio 211 eura preko pejpela

Šta god radio, kad odem na withdraw sekciju, ovo iskoči:

http://postimg.org/image/679jcszwx/

Ne mogu nigde na netu temu oko toga da nađem, jebem im mater mutavu.

wrw ti se resetovala podešavanja, pa moraš nanovo sve da upišeš

@Радјард Куплунг

Pomoc trebam.

Kako se prave one skripte tipa da ja stisnem dugme, a ono umesto mene odradi 10ak klikova misem, uvek ista dugmad i isti redosled da bude?

Brt ne možeš da se lajkuješ tako ovde ima skripta prepoznaće kao lajk

papet master, iako sam zabranio da se baviš šibicarenjem i pilićarenjem na internetu, ti i dalje ne odustaješ

skini ovako nešto

http://www.mouserecorder.com/

Ozbiljno je ovo radj, kad se sprdam za pare one i brzu zaradu to je drugo. Ovo mi ozb treba.