Prijava

Hmmm mozda da kupis wifi adapter pa ubacis i njega i ruter u sesir kazes ciribu ciriba abraka dabra i izvuces samo wifi adapter? Ovo ostalo zanemaris ili kazes mami da nosi u podrum

Овако. Имам Тошибин лаптоп купљен 2011. године, серија сателајт, модел л655 1дт. Имам проблем са укључивањем. Наиме, нешто од елемената накчених на матичну вјероватно прави кратак спој па уопште лаптоп неће да се покрене. Имам сијалицу да постоји напајање кад се прикључи на адаптер. Да ли је ко имао сличних проблема са тошибом или са овим моделом конкретно? Ако јесте, да ли сте успјели отклонити квар?

Hmmm mozda da kupis wifi adapter pa ubacis i njega i ruter u sesir kazes ciribu ciriba abraka dabra i izvuces samo wifi adapter? Ovo ostalo zanemaris ili kazes mami da nosi u podrum

To sam već uradio, ali sam izvukao nešto drugo ;)))

Ipak mi je google pomogao

Пола слика које сам сликао при дневној свјетлости је испало овако
http://i.imgur.com/ePToA9v.jpg

Зна ли ико шта је ово, јел отишао сензор на фотоапарату или?
Обичан компакт сонијев је у питању

Vidi da ti nije white balance podešen na fluorescent. Ja sam ima slične probleme sa Xperia telefom. A i na automatskom režimu zna da cilja na fluorescent, pa ti je najbolje na daylight da bude non-stop.

па то и јесте можда да ми некад циља на флуоресцентни јер ми је аутоматски подешено, не ради ми већина дугмади од како ми је испао апарат, па не могу ништа да подесим. Прије све сликам са ИСО 80 или 100 а сад ми аутоматски промјени на 400

kolika je šansa da je s aparatom sve u redu, a da ovo polje zapravo izgleda ovako u stvarnosti?

постоји шанса, морам опет да одем да видим

Sledeći put smanji elesdi kad slikaš, pa će biti normalno :seltikovanje: xDDD

моје стање ума одражава се на фотографију коју правим, ех :(

хвала рађ, једино да извадим ту батеријицу неку па да ресетујем, не раде ми дугмад па не могу да приступим опцијама

вреди ли дати две и по иљаде више за самсунг 850 ссд него за модел 650?

ne razumem se u ova sranja, koji da uzmem?

net mi je 50mbps, ruter se nalazi u drugoj sobi

http://www.kliklak.rs/catalog/wifi-bluetooth-adapteri-21659

nije skup, ali me samo zanima zasto npr. taj?

po cemu je neki od 1000-1500din losiji ? gledam samo da ne platim vise nego sto je potrebno.

Zato sto je jaka antena i fin je prijem signala.