Prijava

Nismo brajton, muzika neka, slično Nokturnu. Reko je l' ima nekih što oće jeftino da prođu lololo, imamo tipa 20 hiljada poseta mesečno.

a sto vise niko ne ide na cet? Jeste se se sad podelili na 3 sekte - forum komentari i cet?

jel se i dalje najvise mrze komentari?

koji windows laptop moze da se kupi u rangu macbook pro 13-15, da je slicnog kvaliteta, a da bude jeftiniji od 1500€?

sta se sad racuna u kvalitetnije, dell, lenovo?

to mi deluje exstra ako imaš šesnaest godina

a ukucaj brate best laptop under 1500 na guglu i uzmi koji ti je najlepši

Lenovo ThinkPad T450 koristim, jebe.
i5, 8GB RAM, SSD, baterija mi neretko izdrži 8 sati sa netom, doduše sa smanjenim osvetljenjem

Pičko studentska, odakle ti keš za to jbte?! Elem košta tačno 1500 evrića lolo
Kvaliteta nema, gledaj samo da nije HP i da ima što dužu garanciju. SSD obavezno, makar ga kupio naknadno.

haha pa alienware su za klasu bolji od tih vaših
kakvi kurci dječiji, jesu lud radj

brate, ne kažem da ne rade do jaja, nego te vanzemaljske glave, svetla, munje, neonke, izduvi, nije to za odraslog čoveka, makar bi mene bio blam da ga furam, a i ne verujem da celtu treba neka grafička karta da mu troši bateriju bezveze
http://winblog.blob.core.windows.net/win/sites/2/2013/07/Alienware_2D00_17_2D00_Front_2D00_Reflection_2D00_1200_5F00_74014EC9.jpg

s druge strane, ovaj thinkpad što ima mlatoni isto jebe kako radi, samo je druga krajnost u odnosu na ovaj alienware, najetf-ovskiji najpenzionerskiji dizajn na planeti i isto ga ne bih furao

nikad necu biti zrela osoba jer zrelo je samo na korak od trulog

Elek ma to mi poslovni, mada ga ja koristim i privatno

izijem flips
nikad necu biti zrela osoba jer zrelo je samo na korak od trulog

Jesi za hot?

posvetio sam ti par stihova u drugoj temi

kupio sam neki acer aspire nitro. ovako na izgled nije los, ima i SSD i 1G pored obican, i procesore memorije kurce palce, videcu dal me nesto nervira imam 2 nedelje pravo da vratim ako mi se ne svidja :)

win 10 ustvari poprilicno dobro jebe.

i trakpad, nije ko apple, ali dovoljno dobar. napredovali PC od pre 6 god kad sam zadnji put kupovao laptop :)

U zdravlju da ga slupaš. Ćelte koliku garanciju daju kod vas za te kante?

2 god, a mozes da dokupis dodatnu i kasko ako ga slomis da ti daju nov. nisam uzeo nista od tih dodatnih

Aj ne jebi da imaš kasko za računar? Šta ti je standard boktemazo... i koliko doplaćuješ dodatnu garanciju?