Prijava

E slušajte ovako, instalirao sam novi sistem na laptop, pre je bio win7 ultimate, a sad je win7 home premium.
Uglavnom promblem je što mi neke stvari rade lošije, npr. neke igre, pre sam pokretao lol imao fps10, sad imam 1.

Da li je to do sistema.

Drajveri su najnoviji.

враћају ти и паре и нов лаптоп? пери д платапус јебени ахахахахахахах.

иначе, чудно је то да је радио пре гашења. а контам и ја да је могуће да ћеш добити, курчину једну додуше.

али савет имам, то да, кажу да се црно вино најбоље уклања белим, па пробај залиј га мало брт, можда и проради. не шприцером, само бело вино, и то из винарије звонка богдана.

@ Peri - misliš da oni neće provaliti da si nešto prosuo?

@ ŠirKan - Nema veze to sa OS-om, jer igrica je igrica. Možda te grafika zeza.

Otprilike je za ovu temu pitanje.

Kupio bih neke besne zvučnike (ne mora baš divlje da ujeda, al neću neke šugave), 5.1 sistem, drvene kutije, da su kablovi sa onim banana ulazima neću žice, sjebaću nešto. Polovne, novi su obično precenjeni.

Ima li nekih predloga? #no_maestro_here

Neki poseban razlog što oćeš 5.1? Baš goriš od želje za saraundom, za filmove?

dA.

Naložilo se kad sam horor gledao, jeza me uhvatila kad je vetar zavijao. A i 2.0 i 2.1 sam imao, aj malo da promenim jelte.

Ono, daj šta ti je palo na pamet, nije da sam zadrt za 5.1. Recimo ovi su do jaja, ortak ima ovakve jedno 2-3 god. min. bez mane.

https://www.kupujemprodajem.com/Genius-SW-3600-32975246-oglas.htm?filter_id=33010

Ima moj burazer te Geniuse skoro deset godina, čini mi se da lepo rade, al slabo pratim te 5.1 sisteme, ne mogu ti baš ništa pomoći.

Ovo gore sam te pitao jer ima brda ljudi koji kupe 5.1, pa samo slušaju muziku kroz njega, skroz promašen potez. Ti pazaruj.

A 2.0 i 2.1 za 50-70e? Moze i polovno samo da znam sta da trazim.

Radj okači te neke u koje se razumeš. lol

Svaki ciganin hvali svoga konja. Microlab TMN-1, 2.1, drvene kutije, pod uslovom da mogu negde da se nadju jer se ne proizvode vec neko vreme.

ma ni ove regularne 2.0 zvučnike ne pratim xD

doduše, microlab solo 5 i solo 6 su uvek bili best baj, mislim da petice mogu polovne da se nađu i za pedesetak evra, što je smejurija

inače, na temu zvučnika, kupio sam skoro normalne studijske monitore(to su zvučnici za rad, snimanje i miksanje muzike, imaju ravan i iskren zvuk, vrlo malo boje originalan snimak) i svuda po internetu ljudi pišu "nije to za slušanje muzike, mnogo sterilno brate", e, pa, nek ga puše, ja bolje muziku nisam slušao nikad

Zvuk sečenja plinske boce je mnogo bolji preko 5.1 sistema, Rađ proverio lično lolo

Coa, ovi tvoji me podsetiše na moje prve (tj. druge, al prve ni ne pamtim) zvučnike, fazon iz 2004. god.
https://www.protis.hr/Images/ProductNew/2211?large=False

Doduše, tvoji su jedno 6 puta jači, jer su ovi fazon 7-8w hahahaha

Koliko si grunuo para za monitore?

@autor Ledeni: dvesta evra polovno, inače su 350, ali ako ti ne trebaju monitori, ne treba ni da ih razmatraš

hajfaj nemonitorski zvučnici za te pare wrw jebu majke strahovito i uvek su bolji izbor za slušanje u istom cenovnom rangu

Meni je i 50 mnogo kad uzmem u obzir koliko ih koristim nego pitam cisto informacije radi. Nesto sam zamisljao da su bar duplo skuplji.