Prijava

microsoft Office Enterprise 2007

to ja koristim i ide mi u životu

Enterprajz jebe ima štitove, lasere, torpeda. Kad kučkama pokazujes gajbu svaka piški od sreće.

tako je brat moj
brutalan je, nedoder

Open Office, bre! Pa kad prebaciš na komp koji ima Windows, da lepo izgleda ko da je kucano na pisaćoj mašini!

Нисам никад самостално инсталирао оперативни систем на комп, ел може неко да ми објасни како се то ради? Молим без Исток Павловић интелектуалних скечева, ово је озбиљно људи моји

Jankela imaš na Yt objašnjeno sve do detalja

Koji hoces Windows?

Седмицу, Ultimate верзију

Е још боље ако има на Јутјубу, само да нађем неки који могу да пратим

Ubacis CD, restartujes komp, dok se pali, stiskas DELETE da bi otvorio BIOS. Kad otvoris, nadjes BOOT PRIORITY ili tako nesto. Postavis na prvo mesto CDROM, jer hoces da pokreces Windows sa cd-a, a ne sa harda pri instalaciji, logicno. Snimis, izadjes iz biosa i ako pocne instalacija samo prati uputstva, prelagano je. Ako ne pocne instalacija, sjebo si nesto lolo

Е хвала Папете, свака ти се позлатила

Jankela, kakvu mašinu imaš, lap ili desktop?

Најбољи ортак има неки дртави десктоп, па сам му предложио да не даје паре у сервис него да сачува ту кинту за екипно ужбрљавање, а комп да донесе код мене да инсталирамо систем на њега

Evo, izvoli tutorijal sa slikama cijelog postupka.

Јао људи дивни сте :срце емотикон:

Nadam se da otîh para što ste uštedeli nećešda se napiješ ko džukela i da bauljaš ulicama Novog Sada ko što kaže Petar Pan Pezos

Нећу нећу, држимо се ми Футога и котрљања низ долму

моменат за улизивање: Вукајлија форум можда делује као шитпост рупа без дна, ал кад је најтеже- никад не изневери брт

Pa jbg, da se država ugleda na Vukajliju, bilo bi veselije, bar ponekad....

ne znam jel netko već pitao....

windows 10........dal da kliknem instalaciju ili ne...??

iskustva, preporuke? sad imam 7-cu i super mi je ustvari......