Prijava · Registracija
Thumb 25057

SokOdZove

POLOŽARA
O
L
O
Ž
A
R
A

Thumb f

labokv

ajde da vidim kakvi ste hakeri.koji je jedini nacin da otkrijete ko vas je izbrisao iz prijatelja na fb?ima samo jedan nacin

Thumb medium medium 1609792 700451120013733 6927115295836132906 n  1

PuppetMaster

Ima aplikacija za telefon za to.

Thumb f

labokv

nema, fb ne dozvoljava takve aplikacije.moze rucno da se vidi, izgleda da jedini ja znam.mozda vam budem odao tajnu videcu

Thumb medium medium 1609792 700451120013733 6927115295836132906 n  1

PuppetMaster

Kladimo se u pare da ima? I da radi.

Thumb f

labokv

imala je nekad takva aplikacija pa su je povukli.necu da se kladim kockanje ne podnosim ali mozda ima jel ruska?

Thumb f

labokv

ima proverio sam i to ona stara.znaci moze na androidu samo.onda je ovo moje znanje beskorisno a bas sam mislio da sam haker.evo kako moze da se otkrije.nije lako, odmah da kazem.dakle, svim svojim prijateljima posaljete neku poruku, moze i samo-cao ili cao sta radis-onda te poruke cuvate i kad ostetite da vas je neko izbrisao iz prijatelja odete u poruke i otvarate profile redom.

Thumb ava

Радјард (Valter)

nema šta, poprilično elegantno rešenje

spavaš li mirno, android aplikacijo

Thumb ava

Радјард (Valter)

al majke mi, labo, ja 80% vremena ne mogu da provalim dal si ozbiljan il se zajebavaš

Thumb f

labokv

radj to je neka mesavina ozbiljnosti i zajebancije :D a ovo za fb je ziva istina kunem se

Thumb 1

ArminVanBuuren

Preuzeo je taj fazon silovatelja koji mu je nametnut i sad roka uz to svoj neki humor, prelep nastup na ovom forumu ima

Thumb ava

Радјард (Valter)

Jako lepo, zaista

Al za ovo iznad, uđeš u spisak svojih prijatelja, iskopiraš sva imena i ukupan broj prijatelja i kad primetiš da ti se broj prijatelja smanjio, napraviš novi spisak prijatelja, uporediš sa starim spiskom i nađeš ko fali. Tako funkcioniše i aplikacija za telefon, samo što ona napravi i uporedi spiskove za sekund, a ti za petnaest minuta

Thumb f

labokv

hvala vam, veoma cenim vase misljenje.jedino mi se ne svidja kod armina, to moram da kazem, sto igra kladionicu.ja sam veliki borac protiv toga cak sam se i zaposlio u kladionici kako bi se borio u prvim linijama sto bi se reklo.kad udje igrac i pita me jel ima nesto da se igra ja sam odgovarao-nema nista, idi kuci.cesto sam pricao da je sve namesteno tako da me svi cuju.bio je jedan mlad covek koji nije izlazio iz kladionice, ne izlazi ni danas dan nazalost, i tako sedi on u kladionici na dan bozica a ja radim, sami nas dvoje.skupim snage i kazem mu-idi kuci covece budi sa zenom i decom bozic je-on se tu naljuti-ko si ti, sta ti..i prijavi me kod sefa.tako sam dobio otkaz