Prijava

Nemam pojma coa ni sta kopam ako mi verujes a nema razloga da mi ne verujes ima ovde lik sto to klikce tamo kad treba da se klikne al za 4 dana sam uzeo nekih 600 dolara pa bih da kupim iste te da probamo da hakerisemo

Sad sam dosao tu do njega vruce ovde brate preznojio sam se ko da jebem pa sam samo slikao sto me jebete sad?

Mađari, kinezi sa aliexpressa nemaš tu treće. Ili da nađemo nekog od ovih naših većih pa da oni završe sve i prodaju za malo više para od mađara i kineza. Ako ćeš ovo treće tu bi mogli nešto da uradimo, al' u win-winu čini mi se jbg a oni su solidno govno kako kažu.

Mada ja i dalje mislim da je bolja opcija trgovanje tim valutama dok se ne natrči na neku "sitniju" koja će da ima enormni skok (eto kao eterijum ovih par meseci) nego rudarenje jebeno

Aj nek neko nadje madjara ili kineza da ima i casticu ga

jes kurac skocio etherium tolko??

sta to radis pseto??

Prodao po 216. Jer je pao sa 230 pa reko aj da ne pada dalje dosta je i 216

Juce kad sam bio bio 130 hteo sam da isutiram ovo sve

kazu da ce da stigne btc

Brate ne verujem ti haha

Kad bi znao da ce stvarno da ga stigne kupio bih neko ostrvo malo i kladzu bih otvorio tamo da se kladim sam sa sobom xd

što kaže pseto, voleo bih da mogu da razumem o čemu pričate sad

Brate evo ovaj jedan reko kurac, to je kontam ono malo dlakavo sto visi

a kad se digne onda ga ti pušiš? kekek

Pusite kurac samo sam dosao da pitam za graficku, prvi put u zivotu sam nesto pitao ovde i izgleda poslednji

Stvarno si uleteo u ovo kakva si ti glava brate volim te

Tro brt necu da ti otimam od usta, nisam taj lik

Ps, odgovoriće mi valjda do sutra dileri kartica, pa ti javljam. Izgleda da je nestašica ovih kartica, kupuju ih ljudi na tovare. Sad sam video oglas u kome je lik prodavao deset komada, okačio oglas pred spavanje i lik ga probudio u šest ujutru da ih kupi za dva soma evra.

Javlja mi se jedan od Mađara i kaže da nema nigde da se kupe. Moraju pilićarski da se kupuju komad po komad izgleda

Tako sam i ja video, jedino sam na nekom mestu vid'o da može do 7-8 odjednom, ali preskupo nešto u kurac, biće da ćeš da pričekaš malo, mada pitaću burazera ujutru, onaj njegov kolega kojeg sam pominjao je kupovao gomile opreme za rudarenje pa verovatno ima neku oprobanu šemu.