Prijava

hladan.krompir
potrebna bilo kakva kvalitetna literatura na temu SQL-a, dobio sam poziv da se uključim u posao u bližoj buducnosti, pa mi treba nešto provereno da malo krenem da istražujem
krompiru, imaš za sql šta hoćeš

w3schools ima solidnih resursa: https://www.w3schools.com/SQL/deFault.asp
guglaš sql priručnik ili literatura i eto i na srpskom, sve je to ok
Još bolje da ti kažu koju tehnologiju koriste, npr. da li je MySQL ili Oracle ili MS SQL, jer svaki od tih ima neke finese u SQL-jeziku, pa da posle osnova odmah možeš da se baciš na to i da kad dođeš imaš SQL u malom noktu već.
Malom noktu, kao malom prstu, ali "noktu", jer je krompir u pitanju, ne znam da li me razumete xd

ako nesto dobro ima w3schools to je seo tim, jer je perfektno indeksiran, a ime su izabrali da dovedu ljude u zabludu da imaju veze sa w3c. ako bi web resursi bili obuca w3schools bi bio tipa one file papuce

mali ker, fala brt, inače My SQL je u pitanju. heheh kapiram skečic. :D

Jel moze neko da nabavi ovu graficku kartu?

Rx 470, rx 570 4gb,8gb

Kupio bih 25 komada kad bih nasao

oćeš da kopaš bitkoine jebene??

Ma sere ne verujem ds se naložio na bitkoin sad

A sta te boli kurac sta ocu xd

Kapiram da hoće da sklapa opremu pa da prodaje ovima koji su zaluđeni za to već ili nešto slično

Moglo bi to da se odradi ps, možda čak i da se zabode neki popust na količinu ako ćeš preko ovih naših da kupuješ, mada šalju i one kinjezare za manje pare sig

25 je premalo da bi cimao nekog distributera, pa mislim da je najbolje otići u Mađarsku, kupiti tamo u radnjama, pa tražiti povraćaj poreza i prošvercovati u Srbiju, rasporediš to na dve, tri ture da te ne provale i dobar si

Hakerisem jebem kevu, juce bio 130 danas 230

Sad videh ovaj post :

ako nesto dobro ima w3schools to je seo tim, jer je perfektno indeksiran, a ime su izabrali da dovedu ljude u zabludu da imaju veze sa w3c. ako bi web resursi bili obuca w3schools bi bio tipa one file papuce

Ovo pricam ljudima bukvalno godinama, na mnogim internet zajednicama tipa digitalpoint, sitepoint, ljudi iz godine u godinu pitaju iste stvari i misle da w3schools ima veze sa W3C i da oni postavljaju neka pravila. Ovo vazi za sve standarde koje regulise WWW Consortium.
W3schools je debilana, kao i sve skole.

jel zna neko kako da iskljucim da mi ne trazi sifru da se ulogujem kad razbudim kompjuter iz slip moda, na win 10?

A eterijum kupuješ pa bi njega kopao?

Gde su sad Armin i Papet Master da se ponude da odu do Mađarske, kupe ti to i zarade neki dinar

Pričao ja s burazerom onim, on sad gura po malo para svakog meseca u 4-5 tih valuta i čeka da neka "poludi" pa da sruči sve to u nju, i nije loš sistem ali kocka je svakako

Hahah brate slikaš monitor telefonom, baš si opasan haker xd

Somi na tom kompu nema programa nikakvih pa ni lightshota

Pa imaš prtsrc dugme hakeru, paint pa onda apload negde

Mada to je malo teže od pentagona, nisam baš siguran da bi mogao...