Prijava

Ko je po vama nagori igrač?
Ko da ste vi na klupi nikada ne b igrao pocetnu postavu? (naprimer po meni Pantelić)
I koga bi vi umesto tog igraca stavili? (po meni Među)

Babović..ovaj iz Partizana....sad ga gledam, dečko je tutumrak...

Pantelić Marko kombinuje s Žigom.

Jel može strani? Il je tema samo za domaće?

a jao, postoji brdo igrača u svetu fudbala za koje prosto ne mogu da ukapiram kako su uspeli da dođu tu gde se nalaze.
Karijeru provedu u osrednje velikim klubovima ili čak i velikim, a ceo život budu neki prosek.
Dok gomila ogromnih talenata završi karijeru do svoje 18 godine...al jbg, treba da se poklope sve kockice u životu...

sorry sad na off-u, ali moram da pitam nešto što me oduvek zanimalo. Zasto jebeni crnci svaki put kad daju gol moraju da odigraju neki ples, umesto da se normalno raduju??? jednostavno me to toliko izbacuje iz takta kad vidim, da mi ne bi nijedan crnac igrao da sam ja neki trener. Ili bi mu makar zabranio da tako proslavlja golove.

Vidim da mogu i stranci.
Kao prvo ja nemam pojma kako onaj Altintop igra i u Bajernu (najjebačkijem klubu u Bundes ligi) a i u reprezentaciji (Turske naravno). Eto to mi nije jasno.
Kao drugo onaj Baloteli retard iz Sitija, pa taj je bre smotan kao sajla.
A ni Krauč mi nije jasan još odavno, kad ga vidim onako bangavog i vrljavog, al kao tešim se da je tu zbog visine (kao kod nas Žigić).

Vidim da pitate, mogu i strani igraci, sve jedno je recite ko je po vama najlosiji

Пантелић и Жигић без конкуренције

Messiiiiii , ćoek ne zna ljoptu vodit

Глупа тема до бола!
Најгори играч садашњице је мали Јовица.Он игра у окружној лиги у ФК Младост.Маши лопте , маши све, а игра прву поставу , умре после 1 спринта од 20 метра , склања се од напуцавања , не удара лопту главом , зна само шпицом да шутне и много је врљав......

Jebeni Konceski! Ne znam na cemu su bili ovi iz Liverpula da ga uzmu. Dobro pa su ga prosledili na pozajmicu. Neka se ne vraca.

djilardino, gatuzo, materaci, jos par komada balvana..

Onaj Gago iz Reala mi je išao na kurac,valjda su ga oterali,bolid,više zna moj ker sa loptom od njega...Valjda sam još pod utiskom od juče ali i Duška Karleušu bih stavio na spisak.

U jebote, Bendtnera zaboravih, a decko van konkurencije.

Nemogu da verujem da ti je gatuzo jedan on najgorih igraca..pa covek ubija kako igra .. al ajd to je tvoje misljenje..od ovih nasih dijabola izdvojio bih lolu smiljanica..covek je parodija i na terenu i u medijima .. isto i oni stranci sto su bili u zvezdi tipa barkos i ta smejurija necu ni da pominjem ..

Tores. Taj čova više ne zna šutnuti loptu.

Тренутно од оних са већом минутажом у нашој лиги - Јевтић из Звезде. Дечко је очајан. Овако интернационално, један од оних који имају далеко већу репутацију него што би требало с обзиром на свој квалитет, Бентнер. Арсенал има стварно фин тим, и штета што им овај бандоглавац убија игру чим уђе.

И да, док пишем ово, гледам са стране Јуве - Лацио. Фелипе Мело без конкуренције најгори стартер неког тима из најјачих лига.

Торес је само у очајној форми. Био је класа, а онда услед повреда и неиграња љоснуо опасно. А у међувремену и постао пичкица.

Ја бих издвојио младог Давида Н Гога. Мишљења сам да је он бар две класе испод квалитета потребног да би се играло у таквом клубу. Иначе агилна управа на челу са легендарним Рафаелом Рафом Бенитезом га је форсирала баш за време повреда горепоменутог Тореса. Срећом па више неће имати толико места за његове киксеве.

Онај дебил Нојер из Шалкеа. Најпрецењенији голман данашњице. Бранио два меча добро и одма' је неки курац, а кад год сам ја чекао Шалке, он примао голове с 40 метара. Болид.