Prijava

Ја бих издвојио младог Давида Н Гога.

Одличан избор. Није што је наш, ја га баш и не волим, али Лане Јовановић је класу испред њега, а греје трибине.

Иначе агилна управа на челу са легендарним Рафаелом Рафом Бенитезом

:))

Није што је наш, ја га баш и не волим, али Лане Јовановић је класу испред њега, а греје трибине

Свакако, мада се срећом неће ниједан наиграти за Кенијевог режима, бар судећи по досадашњим збивањима. Гледао сам Бубамару данас, па ме понело. :))

Voronjin, Grin, Baloteli, Venegor Of Heseling, i još boga oca njih

Ves Braun, Mikael Silvestre. Ima još ali ne mogu se sjetiti trenutno. Italija je puna tih bangavih, ne vrijedi trošiti riječi na njih. I ovaj Bojan Krkić je pangla. Žao mi je što onaj mali Dos Santos nema veću minutažu u Totenhemu, bio je solidan na SP i na početku sezone. Ali on je na vrijeme vidio da se neće naigrati u Barsi.

онај мали Кркић, и наравно Џеј

Daj, kakva vam je ovo tema? Preimenujte u NAJPRECENJENIJI igrac danasnjice, pa da ima bar nekog smisla.

Поезија ће исказати сав мој бол:

Izabrala bena benu
hodaju se po terenu

Izabrala tuga tugu
vrte se u istom krugu

Izabrala tuka tuku
pa joj prica svoju muku

http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Clubs/Club_Home/2010/7/30/1280480271159/David-Ngog-005.jpg

Ozenio gavran vranu
nasao je melem ranu

Немају конкуренцију! Како су они стигли до Премијер лиге, мени није јасно.

Бускетс. Никад ми неће бити јасно шта они људи из Барсе виде у њему.
И Масимо Амброзини.

Najprecenjeniji je Ibrahimović. Kapiram ja sve da on ima kul tehniku, da zna sa loptom, ali on je lik koji može da igra fudbal jedan na jedan, nije timski igrač, drkadžija je, arogantan je, traži da ceo tim bude podređen njemu. Ne volim ga. Zatim Baloteli, Robinjo, Krkić, Krauč od stranih igrača. Gledao sam odnos cena-kvalitet, a ne generalno najgoreg igrača jer taj nama ne bi sigurno bio poznat. Igrao bi u nekoj trećoj beton ligi ko zna kom timu, i tako dalje.

Što se domaćih igrača tiče tu su:
Duško Tošić
Saša Ilić
Radosav Petrović
Milijaš - nikad mi neće biti jasno šta on traži u Premijer ligi.
Kolarov

Bendtner.

Ali, iako sam fan Mančestera, ja ne mogu Kerika da smislim. Meni je čovek takva uvreda za taj kultni broj 16 na dresu da je to haotično. Čovek ima 1 pas na tekmi da složi kako treba, i faca mu mutavo izgleda na prvi pogled, što posle i dokaže. Ne mogu da se otmem utisku da će svaki put da sjebe nešto, a bogme, nažalost, jedno 30x sam bio u pravu za to. Ili sjebe pas pa dobiju gol, ili izgubi loptu pa dobiju gol, ili bude samo glup i ne skonta šta je neko od saigrača hteo, a nije za fakultet, što reče Nele.

Roj Kin se sigurno prevrće u krevetu dok ovaj igra.

A jeste li vi provalili koliko onog balvana Bendtnera hoće lopta a on bi promašio crnu rupu!A od naših definitivno:

tatin sin Babović
Smiljanić
Karleuša Tošić
i Ilijev ih prati.

Skilaći.. Djordjević bi bolje odigrao štopera ove sezone.

Тешко је рећи најгоре, али ово су најпрецјењенији:

http://www.goal.com/en-us/news/145/goalcom-features/2010/03/09/1824812/top-10-most-overrated-players

Ја бих додао још Кујта, Риберија, Џеку, Красића и незаобилазног Балотелија.

Slavoljub Djordjevic,Lukas Leiva,Niklas Bendtner,David N'Gog,ali oni su vec svi pomenuti.Sta ste se uhvatili Karleuse,covek igra zadnjih 5 utakmica kao macka. :D A realno,neka se preimenuje u najprecenjenije,mnogo ih je vise...A realno ja kad ne bih bio objektivan,rekao bih da mi je najgori igrac Samjuel Eto,jel mi je pun kurac njega ove sezone.Ali to se menja iz dana u dan.Sutra ce biti neko drugi.Lukas Leiva je neprevazidjen.Stivene,potpuno se slazem sa tvojim postom.

Aval Isah. Taj se ne zna sastaviti, ništa dobro ne radi.

Raća Petrović. Jedino što ima u njemu 5 metara po nešto kao udari glavom, ovo ostalo slabo, blijedo, ništa.

Pero Boja. Suvišno komentarisati.

Prije svih Pantelić, pa Bendtner, N Gog (iz Liverpula), Eduardo Pašeko itd. da ne nabrajam više.

buskec konkuriše za prvo mjesto

Kao što su mnogi već rekli, Slavoljub Đorđević, bez konkurencije.

Brutalno glupa tema ....