Prijava

Najprecenjeniji je Ibrahimović.

Nikada to nisam prakticirao, i znam da je skroz glupo ali na ovo ću samo reći FEJL.

Dalje Reme.

, ali on je lik koji može da igra fudbal jedan na jedan, nije timski igrač,

Šta ti očekuješ od jednog centarfora, da ima najviše asistencija u ekipi? Da vraća loptu Ivici Kralju? Zajebi to, svaki centarfor mora biti JAK, DRKADŽIJA i da ZNA SA LOPTOM, a to što on neće dodati loptu na drugu stativu kada se nađe jedan na jedan, jebemliga to se i očekuje od njega, da zabija golove.
Nemeš Ibrahimovića svrstavati u najgore igrače sadašnjice. On se jednostavno nije uklopio u Barsinu igru, realno nije navikao da dodaje loptu, oće da njemu dodaju, eto vidjeo si kako je proigrao malo kada je došao u Milan.

Meni je IbraKadabraKaibra najbolji fudbaler a najlošiji mi je onaj mali musa iz Pjaćence, zaboravih mu ime... kako taj sme da igra men nije jasno

a najgotivniji mi je Sócrates Brasileiro Sampaio de Souza Vieira de Oliveira

Радиша Илић! ДУМДУМДУМДУМДУМ

Vidim ovde neko pominje Lukasa iz Liverpula, covek je bio igrac prethodne sezone u ekipi, i mnogo je napredovao u igri sto se odrazilo pozivom selektora Brazila na Kopa Amerika. Ranije jeste bio drvo, ali sada je unapredio svoju igru i bice standardan kod Kenija.

Smiljanić iz Vojvodine, tj. mislim da su ga oterali, taj mi ne bi bašču kopao a kamoli igrao fudbal. Zajedno naravno sa njegovim drugom iz generacije, raspalim Medojevićem.

Eto i Lukas, jebena RADILICA u ekipi.

Po meni najgori igrači u odnosu na svoju cijenu su:
Kliši Gael Mutav, nema pojma, kao tele, gori od Rnića, a šatro nekih 10 miliona.
Buskets Njemu da nema Čavija i Inijeste da ga izvlače bio bi nešto kao Radosav Petrović, ovako ga meću međ zvijezde, žalosno.
Džilardino Ajde više nije toliko, ali poslednjih par godina o njemu se pričalo kao o novom Đorkaefu.
Majkl Kerik 20 MILIONA. AHAHAHA. Ograničen kao balkon.
Bendtner Rekoše najveći talenat skandinavskog fudbala u poslednjih 20 godina, kontam da su se opasno zajebali.
Diego Pa njega poslije WERDERA šetaju kao seosku kurvu, ne znam jesu li skapirali do sada da on ne vrijedi toliko ili se svi prave ludi, mora da ima štelu.

Mene opasno nervira Rosicki. Mislim da čovek nema ŠTa da Traži u Arsenalu. Možda je nekad valjao neŠTo, al' sad dobar poTez napravi kad mu Mars udje u Veneru a Mesec je u 15. kući. I gomila navedenih na ovoj Temi.

Peter Crouch, lol! Ja ne znam što on uopšte igra fudbal.

Kliši Gael Mutav, nema pojma, kao tele, gori od Rnića, a šatro nekih 10 miliona.

al' on Kolarova na tribine otera. Najgori je Betoligar Misdongard.

95% igraca CMARSENALA, Radisa Ilic, Scepovic,Krkic, Kujt pajvan, Krasic gejcina,

Kujt pajvan

On je promenio tri trenera u Liverpulu i dva u reprezentaciji, kod svakog je bio standardan. Teško da je pajvan.

Кујта бих ти и опростио, али РАДИШУ да пљујеш? Срами се Џанкее.

Radisa Ilic

Radiša sluša Tool, samim tim on je za klasu ispred Kana i Garinče i ostalih kvltnih golmana.

barton iz njukasla i ostatali alkosi kojima je mjesto u kuci, na fotelji, da tuku zenu dok ih ne zatvore. gatuzo normalno, materaci i svi ostali koji igraju 'muski'. picka li im materina, da su imali muda otisli bi na ulimat fajt ili tako neki djavo..

Najgori je Betoligar Misdongard.

Бетолигар јебе. Најплаћенији спортиста ЧАД-а, 'ало бре!

Pedro. Taj ničim nije zaslužio da igra u prvoj postavi Barse.
Slažem se sa nekim prethodnim postovima, vezanim za Ngoga i BuskeCa.

http://www.youtube.com/watch?v=FlLecJ7O-l8&feature=related

Вито, имао је брзину а лоше ју је искористио. Вито срамота турнира у Вишеграду !!!