Prijava

Da, poenta neke teme je da bude duhovita. Meni su jedino smešni bili Elekovi postovi i njegov trud da vam objasni Aurorine postove. Jedini je prevodio, a Cara mu je objašnjavao da to ne treba da radi jer to nije poenta te teme. Koja je onda bila poenta te teme? Svako ima pravo da doživi neku temu onako kako hoće. Najviše me nerviraju otvarači tema koji ti još daju priručnik za humor, ili "kakve postove treba ostavljati", objašnjavaju šta je vređanje... I tako se fino ode od teme, a ljudi popiju ban.
I da, Električar nikada ne stavlja smajlije, a ako vi koji ste "srž ovog sajta" niste do sada skontali njegov humor, onda baš volite da nemate smisao za humor. :)

Fejs matori, nemaju svi isti smisao za humor... Neko to shvata kao humor a neko kao podjebavanje. Najbolje bi bilo kad bi svako gledao svoja posla i kada ne bi ulazio u teme koja ga ne interesuju. Nek' se svako zabavlja 'nako kako mu odgovara...

Sajt je postao previše uštogljen. Za najmanji prekršaj se banuje, kazne se pooštravaju... Ne valja, nikako...

Reče čovek koji je banovao Mrmuna zato što ne jebe. Cccc.

Najbolje bi bilo kad bi svako gledao svoja posla i kada ne bi ulazio u teme koja ga ne interesuju. Nek' se svako zabavlja 'nako kako mu odgovara...

Да али они неће то! ОНИ ХОЋЕ ДА ГУРАЈУ НОС ТАМО! јесам можда погрешијо наслов теме, требало је да ставим Људи са различитим смислом за хумор, или тако нешто ал оно поента је јасна....

Meni su jedino smešni bili Elekovi postovi i njegov trud da vam objasni Aurorine postove. Jedini je prevodio, a Cara mu je objašnjavao da to ne treba da radi jer to nije poenta te teme

Mojne tripuješ! On je prevodio i ja sam za svaki prevod rekao kul i postavljao nova pitanja sa novim postovima. Realno, ja auroru ne razumem jebeni ič, i ne šalim se kada kažem da mogu svaki put da razaznam šta ona kaže....

јесам можда погрешијо наслов теме, требало је да ставим Људи са различитим смислом за хумор, или тако нешто ал оно поента је јасна....

Ne, ne decko ,naslov je najsvetlija tacka ove teme !!!

Naravno da sme, bre. :p

Reče čovek koji je banovao Mrmuna zato što ne jebe. Cccc.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
IDI BRE U KURAC, POČEO SAM NAGLAS DA SE SMEJEM :D

Јутро је паметније од вечери. Ескулирајте до стура леба вам. Заболе ме глава од ваших суза, беса, калимера, идт. Идите јебите нешто те трошите енергију не овде да се неко дркења капсовима док други једва чекају да снајперишу неким полукул доскочицама.

Ти мени хоћеш да кажеш да ако рецимо САУТ ПАРК неком од јачих политичара Америке није смешан он треба да дође и да јебе мајку свима који тај цртани праве? А? рецимо узмимо то за пример....

Не, не можемо то узети за пример. Иако је ваша тена била, у својој основи, критичка, она је издвојила једног члана и ставила га на јавно исмевање. Упамти да се СП ослања на слободу говора у окружењу које је јавно, а не (условно речено) приватно. Једноставно - ствари попут оне теме нису пожељне на овом форуму, али ви сте потпуно слободни да о њима разглабате путем ПВТа или неког другог медија.

Ova tema je vukajlijaški "veliki brat". Ne želim u njoj da učestvujem jer mrzim tu emisiju. Odoh da čitam definicije. Jebali vas i forum i čet u čmar leprozni!

Caro, a mojne sad ti da se vadiš. Rekao si mu da se ne trudi jer su Aurorini postovi krajnje nerazumljivi. Ne mogu te sada citirati, pobrisano je, a ti nisi ič sačuvao ono svoje pisanije... Nisi glup, svakako. :)

Rekao si mu da se ne trudi jer su Aurorini postovi krajnje nerazumljivi.

Nema šanse da sam ovo rekao. Rekao sam samo da mi treba Aurora da mi prevede neki njegov post jer bio napisan u njenom stilu! Dakle, rekao sam da kapiram da se možda razumeju jer su iz istog dela Bosne ili tako neki rad a ne da ne treba da prevodi. :)

али ви сте потпуно слободни да о њима разглабате путем ПВТа или неког другог медија.

A na ktitoru?
I kad će više grupni pvt?

Увек сам се питала која је позадина тога што неки људи избегавају да се зајебавају на туђ рачун и као врло вероватан разлог мислим да је следеће: не смеју јер нису у стању да не буду малициозни у тим тренуцима, јер су јебено малициозне особе. А често је и разлог то што нумеју. Јебеш све то.

blablabla,smarate...nego ima neko pljugu za mix?

Еди немој да ми спемујеш тему...

Увек сам се питала која је позадина тога што неки људи избегавају да се зајебавају на туђ рачун и као врло вероватан разлог мислим да је следеће: не смеју јер нису у стању да не буду малициозни у тим тренуцима, јер су јебено малициозне особе. А често је и разлог то што нумеју. Јебеш све то.

То је вероватно тачно, али није разлог закључавања оне теме. Јебеш га, Змио, знаш како иду ствари.

E da, i to si rekao. Jeste, i to je smešno. Neko je pominjao i židove na prelu. :))

Знам Војтече како иду ствари али знаш и ти да сам противник тога увек била. Зна се шта је увреда а шта спрдња. Ко то не зна не треба да се меша онда у то.