Prijava

Nemoj ništa od alkohola, 3 dana sam pjan, dosta je bilo. :)

Е сад још морам и сок да тражим :-))
Ма зајебавам се, одма дође :)

Шалабе а да сконташ ти о чему је реч? Није фора у томе да ли ми вичемо пандан и лоллоло фора је у томе што одређени људи МРЗЕ нас што то радимо? Знаш оно, "види их ови глупаци говњиви што вичу пандан, маму им јебем" тај неки фазон, ако си сконто шта ти причам...

Šalabajzer

Pa to ti velim Caro, zato treba tema PANDAN TRENSLEJT.

Žemo, samo ne znam kako da ti dočaram u boji oollololo

Jbt, pokazo sam vam defku, pesmu, sliku pandana, internacionalni pandan, iskarao vas sve skupa i dalje ne kapirate.... jbg Šalabe kada je tebi tv u boji vrhunac sunčevog spektra...

Немаш појма Царо, Зезатор је објаснијо совим уговарањем пијанчења са Јанковићем. Не сећам се кад сам се последњи пут овако смејала на овом сајту, џизс крајст!
То јест, сећам се, онда кад ми је Френки послао своју слику на пвт.

Шалабе а да сконташ ти о чему је реч? Није фора у томе да ли ми вичемо пандан и лоллоло фора је у томе што одређени људи МРЗЕ нас што то радимо? Знаш оно, "види их ови глупаци говњиви што вичу пандан, маму им јебем" тај неки фазон, ако си сконто шта ти причам...

A što vas mrze? Meni ne smeta, samo ne kontam, mislio sam da je smiješno, al mi Cara sruši snješka :(

Jbt, pokazo sam vam defku, pesmu, sliku pandana, internacionalni pandan, iskarao vas sve skupa i dalje ne kapirate.... jbg Šalabe kada je tebi tv u boji vrhunac sunčevog spektra...

Ma znam Caro, al treba bar da se potrudite...i mi zaostali treba da živimo i postujemo.

A što vas mrze?

Па питај их јеботе, ја стварно вол`о бих да знам!

Naravno MO, treba da prelijeva. Ja sam samo rekao da se PANDAN ne trudi da bude smešno nego samo tako ispada, pa bude do jaja.

To je do Pandana!

Imam pitanje za Caru:

Odakle je poteklo nincenje?
Znam da je od Ninke ali zasto?

Caro brate, ja sam siguran da ima još mnogo foruma na ovom internetU. Što si se ti nakačio baš na ovaj? Ti i ovaj Kostić. I ova Zmija. U poslednjih mesec dana sajt je...pa, vi. Vi ste lice ovog sajta. Prvo i jedino što vidim. E sad, meni se ne sviđa kako to lice izgleda, al' dobro, ne mogu ja tu ništa promeniti.
Al' da znate da mi se ne sviđate, jasno?

Naravno MO, treba da prelijeva. Ja sam samo rekao da se PANDAN ne trudi da bude smešno nego samo tako ispada, pa bude do jaja.

To je do Pandana!

Ne ispada i nije do jaja, to si ti umislio. PANDAN niti JEBE, niti OBJAŠNJAVA.

DOLE PANDAN! PANDAN JE GLUP KO KURAC!!!
Edit: da ne ispadne da vrijeđam, PANDAN mislim kao način komunikacije, nikako kao neki autor.

Mene samo nervira što pojedini članovi otkidaju na to sa pandanom i useru se od smeha kad god Cara lupi nešto, npr : Ovaj Gospod Bog kako izgleda, OBJASNIJO. lolo
A realno i nije smešno i debilno je. Znam da vam to i nije namera, al eto...

Отићи ће људи који су срж сајта, остаће школске дефке и идиотски хумор!

Mene zanima koji su ovo ljudi. Je l' njima treba da se javim da mi objasne šta je smešno, a šta nije? Ili da ja odem sa sajta jer mi nije smešno pandanisanje. Različit smisao za humor postoji, i vi kažete da ako se moj ne poklapa s vašim da sam ja za odstrel ili šta već? A što se tiče ovog - ne dirajte vi nas na našoj temi, nećemo ni mi vas na vašoj, važi, al' zamalo. Koliko puta sam uletela na neku rendom temu i neki autor je napisao: Ne sikći na Pandana da ne dobiješ kulen u rč ili kako to već ide... I da, je l' konačan smisao ove teme: Pusti mene da ja budem slobodan i određujem koliko će slobode biti dato drugima? Meni deluje tako... A možda jednostavno nisam duhovita, i sporo kapiram pa bi valjalo i neku ustanovu kontaktirati, a ne samo ukloniti me sa sajta.

Ili da ja odem sa sajta jer mi nije smešno pandanisanje.

Ни мени. Било занимљиво првих 48 сати, а сад је толико сморно и патетично да сам једва себе натерао да се улогујем опет после 40 дана.

Цара не јебе......

E, nzm o čemu se ovde radi, al' kad gledam naziv teme, nateralo me na razmišljanje...

Zašto ti ljudi ne nađu još nekog bez smisla za humor i zajedno umru ozbiljni?