Prijava

Сине оженио бих сваку која игра Фудбал Менаџер, то је игра мога живота ! :)

Зашто ? Питање није на месту ? ;)

Pa i nije, znam dosta cura koje igraju igrice. Mada, uglavnom se ograniče na neke "ženske" igre, da se tako izrazim. Dok meni recimo ništa nije slađe nego kad napravim super tim i gledam kako delju redom budžovane. Bude mi drago što sam im menadžer. :)
Ili igrice gde možeš da lečiš frustracije, kao recimo u Fejblu dekapitacijama, ili Mortal Kombat. :Đ
Nažalost, ne mogu da igram nešto novije i jače jer hoće komp da izdahne. :/

Šta da kažem, devojke imate pvt, ako ste zainteresovane javite se da dogovorimo datum za svadbu. "Menadžeru oženi se"

Отварам званично свој ПВТ портал. Очекујем кандидаткиње које играју ФМ. Предност имају следеће :

Оне које играју најновији са најновијим печом и Свим скиновима
Оне које су у бази података ставили све енглеске лиге
Оне које играју са Евертоном

Пошто верујем да нема много таквих, ипак укидам услове ! :)

Prednost imaju one sa većim grudima, i koje su sastavile bar jednu celu sezonu... :)

Prednost imaju one sa većim grudima

Боже, то сам заборавио !

Добро, ако не могу да пумпају груди, могу буџет за трансфере, или пак ривала. ;)

Kontam nešto da cure koje pikaju igrice teško da imaju druga interesovanja socijalne prirode. xD

Немам много сазнања о так'им цурама !

Kontam nešto da cure koje pikaju igrice teško da imaju druga interesovanja socijalne prirode. xD

Ne bih ja to tako generalizovao, nego reci mi, šta ti radiš ovih dana, imam par ubica igrača da ti preporučim ako si zainteresovana, naravno u 4 oka... :)

Можда ти не би, али она можда говори у своје име, што ме плаши...

Ако је друкчије, изазивам Џонија на ФМ двобој. Ко победи, добиће сајбер руку лепе принцезе.. ;)

ШКК који ми је ?!!?

Prihvatam dvoboj, al' pod uslovom da bude dvomeč, k'o u ligi šampiona, doduše princeza se još nije izjasnila.

Нема везе што није, играјмо у сваком случају !

Озбиљно,

чујем да може преко Хамачија ? Да ли морамо да имамо исти печ ?

Brate, voleo bih više nego išta, ali kad bi ti znao kojom ja tehnologijom ulazim na vukajliju da kačim definicije ti bi umro od smeha, zato i nemam mnogo postova i komentara, samo uđem da okačim i begam. Ovo sam danas iskoristio priliku da malo više postujem jer nisam kući, inače je katastrofa... A inače mislim da može preko Hamačija za peč ne znam.

ali kad bi ti znao kojom ja tehnologijom ulazim na vukajliju da kačim definicije ti bi umro od smeha

Да ли ово значи да ти је комп слаб за менаџерски дуел ?

Океј, није ни то обавезно.

Ne komp, komp je dobar, internet me jebe, zato što sam jebeni dvojnik ne mogu da uvedem adsl. Obavićemo i taj duel... Čim dobijem adsl :)

Кад се то деси, јави !

@ Džoni auditore i Della Salute
Valjda bih ja trebao da imam pol poziciju za nuđenje brakova menadžerkama,otvorio sam temu :D Nisu ove devojke jedine što igraju,moja sestra je znala da otkine mene i ortake u tekkenu kad smo bili klinci :D

Ок, играмо трипли меч, први осваја руку принцезе !

2. иде у Квалификације за ЛШ
3. иде у Квалификације за ЛЕ :)

Ruka princeze,hahahaha :D Nije ti FM Super Mario,bre! :)
FM nije igrica već filozofija!

Za sve one koji igraju sa malo boljim klubovima, mislim da je najisplativije rešenje za špica Marko Lovre.

Jesi siguran da se zove Marko Lovre?? Mozda je Goran Lovre, jer ovog Marka ni na netu ne mogu da nadjem, samo mi Goran iskace. :)