Prijava

Meni je 'The night of the living homeless'' najjača

Oni prave oko 14-15 epizoda po sezoni, te stoga i ubacuju dugacke pauze (letnju i zimsku).

More Crap meni najomiljenija. Merna jedinica za velicinu govneta i sranje po BONU :)

Сјајан почетак 15. серијала, ако мене питате. :)

Слажем се Пеки д Спемом, баш добра епизода поготово Картманово завијање са јебањем и то лепо описано :)

sranje je ta epizoda,kad ce sledeca?

Hahaha. Dobra, dobra.

dobra je epizoda, sta znam, moglo je bolje, mislim da je Kartmen izvukao, a ono sa apple-om je smor nekako, mada ono citanje terms of service je dobra fora...

Ма одлична епизода. "Следећи пут ми бар позајми кармин јер волим да будем леп док ме јебу" - победа. :)

sad sam gledao Funnyboot,drugu epizodu...onako,nista posebno,mogu oni i bolje

I prva i druga epizoda su sranje tesko. Jedino iz prve epizode sto mi se svidelo jeste kartmen i njegovo "fuck me"

Funnybot je takvo govno da je to neopisivo. vrlo moguce najgora SP epizoda ikad! nisam se jednom nasmijao.
ako ovako nastave......

Идеја епизоде је добра, ја кад сам прочитао о чему се ради, мислио сам да ће да буде добро, али оно... Пих... Пар солидних фазона, ништа више од тога.

Nova epizoda je nama nista posebno zato sto ne razumemo americke viceve, i stand-up komediju. A inace, kao sto rece Peki, ideja je vrlo dobra.

i treca epizoda je govno.... doduse bolje od funnybota ali je i dalje losa.
neko rece da nisu jos potpisali ugovor za sledecu sezonu, pa ako ovako nastave ni ne treba da ga potpisu

meni je treca bas super epizoda