Prijava

Za sve one koji posećuju forum, čitaju, ali nikad nisu imali hrabrosti (muda), ili bilo šta drugo da napišu svoj post. Ovde možete pisati, pričati, karati, svršavati o čemu god želite.

Imajte na umu da sam na privatnoj žurci i da sam mortus pijan, ali kapiram da me kapirate. Volim Vas!

Boli tebe kurac, imaš love za privatne žurke...

Promeni naslov teme u "Forumska defloracija" :)

Maniače, volim te na kub!
Rinsvind, nemam love, al' drugarice imaju. :D
Predraže, svidja mi se, promenjujem. :)

Боли тебе курац, имаш другарице... лоло

promenjujem

Voleo bi ti...

Ova tema je toliko afirmativna, da u nekoj krajnjoj konsekvenci, apsurd je govoriti o nijefalnim pitanjima Uskokove psihodijalektike...

No, šta ima kod vas? :)

Jorgute, drugarice su zakon! :D

Ova tema je toliko afirmativna, da u nekoj krajnjoj konsekvenci, apsurd je govoriti o nijefalnim pitanjima Uskokove psihodijalektike...

Stefane ne seri ,nego lepo nalepi ono tvoje STEFAN KOSTC JE ZA i do jaja! Bas je onako fensi , svaki put se iscepam kad vidim taj post !!

Uskok deflorise samo nevine! hahahaha (loolololo smara)

Stefane ne seri ,nego lepo nalepi ono tvoje STEFAN KOSTC JE ZA i do jaja! Bas je onako fensi , svaki put se iscepam kad vidim taj post !!

Fanovi moji ♥
http://img717.imageshack.us/img717/9774/unledzav.png

fegetski ovo iznad malo,a?

To Stefane, znao sam da me necas izneveriti!

Kakvi fegetski, ovo je najbolji post na vukajliji.

Drugari, odoh da spavam u krevet sa drugaricom. Do sutra ocekujem 103053050 postova. Volem ve sve! <3

OMG, WTF, WTF, STFU, BTW, mod koji prvi dodje neka promeni naslov u "Forumska defloracija", like Predrazinjo rekao, pls.

Јеси умочио синоћ?