Prijava

S obzirom da je na privatnoj žurci verovatno je umočio tost u kavijar ili ražnjić u senf...

S obzirom da na avataru ima svoju sliku, nije umočio.

S obzirom da ja umacem, svako moze umociti, pa cak i blazenobanovanevshi Valsibarb 90-te, a kamoli stvaralac ove teme.

Veca je sansa da umoci neko ko ima difoltni ne-ljuti-se-covece avatar, nego neko sa nekim totalno-sam-poseban-i-kul avatarom.

Veca je sansa da umoci neko ko jebe nego neko ko ne jebe.

E da, pocetnici, jako je vazno da znate ove stvari:
1. Ako je gorko- ne jedi!
2. Ako si na pojilu, miran si- prvo pravilo dzungle je da je pojilo teritorija diplomatije i nelovenja.
3. Prvo pravilo dzungle ne vazi za krokodile, njih boli kloaka za prvo pravilo.
4. Nikad ne staj izmedju majke i mladunceta, koja god vrsta bila!
5. Pazi gde idu haskiji, mojne jedes zuti sneg.
6. A i ako ga pojedes, nemoj odma da se uspanicis kad skontas sta si pojeo, seti se da je Ber Grils jeo i gora govna od toga.
7. Medved jede ljude i jebe malu decu, bezi na drvo od njega ili ga tuci tankom sibom pa ce da pobegne.
8. Nikad ne reci 8.
9. Ako i kazes, nema veze, na opasku odvrati sa to je taj humor ili neces jebati
10. Mi svi jebemo, pa mozes i ti, samo reci "ja jebem" i dobices aplauz. Ako dodas i gde jebes (ne u geografskom smislu), dobijes i aplauz i pivo i moldavke i kulen i prelo nindze i mindze i valsinaslava90 zajedno, na poklon.

Zamolio bih nekog moderatora da obrise temu, malo me ubi blam od sopstvenih postova. :)

pa bolje da nisi ništa postovao sad, otišla bi ti tema u zaborav niko je se ne bi ni sećao, ovako si je samo izbacio u prvi plan

Awww, pa on je doziveo samotransfer blama! Mica! :)