Prijava

http://sungazingorganizacija.weebly.com/index.html sangejzing ili solarna joga,detalje o tome možete pročitati na sajtu a mene interesuje da li neko od članova Vukajlije ili neko drugi blizak ima neka iskustva u vezi toga.

bas neki dan spominjao drug..kaze ..neki lik bleji u sunce i u nedelju dana je pojeo 3 tanjira supe i nista visa.\predvidjam straobalnu buducnost ovome. uskoro cemo ziveti na suncu kako je krenulo
-sine, sta si danas jeo?
-tri kutlace blejenja po 2 sata u sunce, tata

jebeno obožavam sunce!!!!!!!!!!!! nikad nisam čula za ovo, ali deluje primamljivo, sa ću malo da im prošvljam po sajtu...

Ja o tome slušam već izvesno vreme, priče su skoro pa naučna fantastika, lično sam veliki skeptik ali ljudi od kojih sam to sve slušao su sve samo ne dileje i zanesenjaci i zato mi trebaju tudja mišljenja ili još bolje iskustva.

ima asd se pojavila neka varijanta sa drvecem. valjda ako dovoljno radis nesto (ne znam sta, mozda gledas), vidis drvo u bojama i ako je crveno, ono ima puno pozitivne energije i ti mozes da uzmes tu energiju. to su valjda znale maje pa su u sustini njihovi duhovi sad u drvecu i mi i dan danas zivimo sa majama....
o.O

u, super je ovo, a i jednostavno je. sa ću i kevi da odštampam, ona voli sunce... :) hvala alkaloid :)))

Ne zahvaljuj se,treba probati po meni pa da se razmenu iskustva u budućnosti. Ko zna, možda otškrinemo neka nova vrata....

Ma ajte molim vas...
Obožavam da se čvarim na suncu, ali ovo su čiste gluposti i sektašenje.

što bi rekla neka moja rođaka sa sela "ma to je bre neka seksa!". ma ja ću probam, pa kud puklo da puklo! ondak javljam utiske :)

Baljezgarija, kad vam JA kazem. A i da je istina, 'ebo me otac sto bi ja sjedio 4 sata da bio jeo sunceve zrake.

Lemajić, samo molim te turi cvidže :)

ah, pa cvidže uvek, znaš kako sam fotosenzibiLJna! :P

I neki SPF 45, to nemoj da zaboraviš...ipak si ti blaga duša nežne, bele puti ;)

Morate da pazite ljudi, obavezno primenjujte metodu po hrm-u i sve ce biti u redu, ako treba dodatnih informacija, tu je sajt.

to su valjda znale maje pa su u sustini njihovi duhovi sad u drvecu i mi i dan danas zivimo sa majama....

Ne želim da oni budu u pravu!