Prijava

http://www.dwellarticles.us/wp-content/uploads/2010/11/Prince-William-Wedding-Use-3D-Technology.gif
http://www.officialroyalwedding2011.org/
Vjenčanje vijeka.Jes kurac.Šta vi mislite o ovom preseravanju?
Spem nije zabranjen.Poželjan je.
Edit: Dok ovo pišem Vilijam već trpa.
Edit na edit: Koliko je ovo besmislena tema al ima više smisla od bilo koje teme otvorene jutros...

Koga realno zabole?

Ja sam s mladine strane, ne moram bacati keš, jes!

jel ovaj lik ide u vojsku ili je to muzičar iz orkesdtra?

Sve nas boli kurac i tome je poenta.Jer previše je rano da se raspravlja o problemima u svjetu...

Ja sam bio u fazonu, puca mi kurac za tim. A onda sam vidio da to prenosi svaka druga televizija. Onda sam pročitao da će to gledati 3 milijarde ljudi ispred TV-a. Pa sam se malo zamislio. Rekoh, zašto li je engleska monarhija toliko bitna u svijetu? I koliko je to samo dobar marketing za Britaniju?! Onda sam konto, možda bi zbog sličnih stvari bilo dobro i za Srbiju da bude monarhija. A na kraju sam samo bio začuđen zašto BAŠ TOLIKA pompa, i zašto se tome BAŠ TOLIKO pažnje posvećuje. Meni stvarno nije jasno.

Јеб'о бих их обоје!

Onda sam konto, možda bi zbog sličnih stvari bilo dobro i za Srbiju da bude monarhija.

Protiv zbog Jelisavete Karađorđević !

Kako su ogavni ovi englezi jebote a ima i čamuga pa iz pričije perspektive ne moš razlikovati gdje prestaje parket a gdje počinju svatovi.

Ja bi jebo i nju i njega i Samhaina. Samhaine, ti prvi, aj se naguzi.

Самхаин
Јеб'о бих их обоје!

Cao Samhaine. Ta devojka je zapravo Angela Merkel kad je bila mlada!!!!

Jesu zvali Bokija da dođe?

Нагужио се и чекам!

Angela je picka i po i sad, a kamo li kad je bila mlada!

Meni nije jasno zasto na vencanje nisu pozvani Sarkozi i Obama.

Јел се вама учинило да је Јелена Карлеуша на венчању? Изашла је иза оне деце из фамилије. Нисам сигуран а можда је и јесу позвали само нема Душка Тошића па зато нисам сто посто сигуран.
Јоооој то би баш било дивно

Jel ova Kejt uvijala sarme ili je narucila ?