Prijava

moj muž je dete sa kaldrme,nikad nije imao ni baba ni dedu na selu,selo nije video...i kupimo "smederevca" pre 8 godina kad smo se uselili u kuću...to je stvarno bila avantura...on i sad cepanje drva smatra za zanimaciju,jer to u životu nije radio i dođe mu kao neko super zezanje...a sad je rešio i da sadi baštu...e to će biti avantura...

majke mi ja bih volio to vidjeti... dva dana sam se čudio kad mi je sestra rekla da ne zna odložiti vatru u šporetu, ja je pit'o a kako ti misliš živjeti, majke ti... snimi tu atrakciju, pa da se malo nasmijemo ovako interno na vuki...

dogovoreno...samo da izrilja dvorište prvo...

moja mater je jako uspjesna poslovna zena koja ima svoju firmu i koja fino zaradjuje ali i puno radi, a ne pada joj na pamet da radi po kuci ista, nego plati zenu i svi sretni....
eto rijesenja :)))

buržujko :)

nek' uzme pa zasadi baštu zbog radi rekreacije, da vidi zna li... lako je baratati sa papirima, treba biti car sa ašovom

ima jedan vic koji kaže : došao sin kući isprebijan od strane nekog boksera, požali se ocu a ovaj mu kaže nek pita majku da ga brani jer je ona jedna od onih koje su tražile ženska prava da budu ravnopravne sa muškarcima.

haha, u temi ''vicevi'' na strani 90 ovo sam ja napiso vic...''vic''...trudio sam se da bude što gluplji, a ono ispade da vic nešto govori :D

moja mater je jako uspjesna poslovna zena koja ima svoju firmu i koja fino zaradjuje ali i puno radi, a ne pada joj na pamet da radi po kuci ista, nego plati zenu i svi sretni....
eto rijesenja :)))

ekstra...moja keva je alkoholicarka otkad zna za sebe, pije kao turčin otkad zna za sebe, kontam da me je ćale dojio na sisu kad sam bio beba jer ovu to nije zanimalo, zna samo da uzme i da igra jebeni remi i da izgubi na kartanju (čitaj-kockanju) sav moj dzeparac koji mi da otac, koji radi dva posla, security u jednoj osnovnoj školi i prodaje salatu na pijacama...to je život težak ne mogu da vam opišem, sve zato jer majka voli da cugne, a od hrane zna da skuva samo makarone. Meni iskreno ne pada na pamet da ikad išta radim u životu, jer ovako mi je dobro, ćale mi daje većinu toga što zaradi, ja to potrošim na devojke, i tako sve u krug...jedino mi žao ćaleta što rinta po ceo dan, + kad dođe kući mora da sprema stan, sobe da usisa, pere suđe, pravi ručak i tako.

čekaj bre pezose...zar mi nisi ti pričao da ti ćale mlati kevu? pa meni bilo žao i počela da te pratim ovde na sajtu? jel je bije što je alkos?

hahahhahahahahahahah koji si ti car... a mora žena piti kad ti drkaš sa kondomima po kući, a stari ne može stići sve očistiti

ćale je umlati kad se ova oleši od života pa ni ne zna da je ovaj bije, al ne udara je po faci nego samo u telo da se ni ne vidi...al i to retko kad radi, digo i on čovek ruke od nje, od tolko posla nema vremena da se bakće i sa njom...dok ima da cugne i sa kim da igra karte, zadovoljna je...čim nema, onda nastaje pakao

Ja mlatim žene samo u samoodbrani, mada se inače retko branim od njih. Čuvam jaja i to je to.

au ovo postaje zanimljivo... e a da ti malo pomogneš ćaletu? ili bar kevi? igraj remi sa njom i boli te kurac, naučićeš kockarske fore, uštedićete lovu a more biti da će i ona manje piti...

jesam pametan...

Slažem se sa Burijem, nagovori kevu da igra karte sa tobom. Možda tako uspeš bar delimično da rešiš problem koji imaš sa njom.

Petre postoji razvod, nije to izmisljeno radi zajebancije.... nikog ne volim zaliti svako svoj zivot kreira, bjezi od toga, nemoj ovde sjediti i pisati svoje probleme, nemas vajde od toga nikakve !!!

ja mislio ti otišla na kunt :)

nego nije poenta to...

nek' uzme pa zasadi baštu zbog radi rekreacije, da vidi zna li... lako je baratati sa papirima, treba biti car sa ašovom

a sad je rešio i da sadi baštu...e to će biti avantura...

E kosmo, sve se to nauči. Ja sam bila dete sa asfalta, udala sam se na selo. Nisam znala ni metlu, a kamoli motiku da držim. I naučila.

zna i to buri, ima plastenik mali tu dusu opust, sadi paprike i zelenu salatu :))) etooo

e to je onda ok :) svaka čast

Žene jel ste se izborile više? Kako napredujete?