Prijava

па јуче ти претили смрћу због дугова, данас купујеш чуку од 10 ХИЉАДА!?!?!?!??!?!?!?!?!

I 10k je nista za sat da se razumemo...

Pa normalno da je nista, zato i kazem da mi ne kace ovde slike Q&Q satova od 2500 din. Eh druze, moj je zivot avantura, danas si gore sutra si dole, tako ti je to

Znači, jebu te kako vole.. malo odozgo.. malo odozdo..

Kuku satovi i kasio, ljudi zalutali sa teme sirotinjska spika lolol

Ako nisi voleo da imaš lep sat na ruci i pre nego što si došao do para.. ili se bar raspitivao šta valja.. onda sat i nije za tebe.. ovako si barabar s grandovim pevaljkama koje od bakšiša s prve tezge otrče kod plastičnog hirurga da zakažu silikoniranje sisa i guzice..

A sta fali silikonima covece?

stratimir
Ako nisi voleo da imaš lep sat na ruci i pre nego što si došao do para.. ili se bar raspitivao šta valja.. onda sat i nije za tebe..

Ima ovde istine.

A stratimir, ovo je rasnijev neki dupli bio je l' da, a kapiram nije rasni na njemu nego neki bobrok ili bombas jbg sad

A ne znam blejao je rastko na njemu nekad odakle znam sad možda je javiov bio ranije

E gambi koliko vam je upis u komoru u beogradu i ima li razlike u iznosu ako neko ide direktno u advokaturu ili iz suda?

Edit: uh ala sam ovo profi formulisao sad vidim ali skapiraćeš valjda

Odavno sam hteo ovo da pitam jbg nego sad se tek setih, nije ni da mi treba za bilo šta sad nego eto kad sam već hteo da znam xd

Cuj ako nisi voleo pre, pa mamlaze mali bosanski promenio sam 10 satova do sad, menjam svakih godinu dve, o cemu pricas ti

E Coa pa ne bavim se ja time, mislim da je oko 10 soma jura, tako nesto, u drugim sam ja vodama odavno. A ako staziras u sudu brze stices pravo da polazes pravosudni kao godinu dana

Ako si ih promenio 10.. znači da ne umeš da izabereš..

Ene u toga ima, komora u kragujevcu i komora u beogradu kao dve različite države jebate

Nije ni važno, izguglaću neki dan kad se setim, ovde ima nekih prebanalnih propisa pa sam hteo da vidim je li svuda tako

Razlicite su cene u zavisnosti od grada, za toliko znam

Nije, dve godine je u sudu, isto kao kod advokata. Ko je u upravi ili privredi treba 3, odnosno 4 godine. Ne verujem da je u Bgu mnogo skuplja upisnina nego u Kragujevcu i Cacku, cini mi se da je Cacak oko 4500 do 5000 evra, a ako si bio advokatski pripravnik 500 evra.

Edit Si polozio pravosudni Aco?