Prijava

Na kraju krajeva, što se više priča o tebi da si bolji čovek i pritom živiš na teritoriji Severne Amerike, više zaslužuješ da dobiješ prangiju u vugla, jer je to jedini put do mira u svetu.

Обама није мудо никакво.

Seung,prs'o si za medalju čoveče.

Kovač, jesi li ti to meni probao foru u wordu? :P

Naravno da nisam,a rekao sam ti da si prs'o zbog budalaština koje pišeš.

Ok,vidim da nema poente polemisati sa amebom.

Odgovor na nivou dvogodišnjaka,vrlo zrelo.

Fejs, otvaraš divne teme.
Meni su emocije nabujale, srce mi se raščetvrtilo.
Ovo me je pogodilo više nego uljana repica kad je podbacila na budisavskim njivama.
Nećemo se više nikada zezati. Pričaćemo o smrti jer tako treba na ovom sajtu. Hvala bogu da si i ti to shvatiJo ♥

da, to je ta demokratija gde ubijaju lidere iz vazduha...
isto tako su hteli da "ubiju" pavkovica u porodicnoj kuci u aleksincu pa pobili citav komsiluk.

muka mi je od svega ovoga, iskreno.

СЕУНГ ИЗОБЈАШЊАВО ЛОЛОЛ

Pa kad ti je muka, što nas banuješ za zezanje, pa moramo da oplakujemo tuđu đecu, umesto da slavimo jajo?

Da je neko od ovih koji su pisali komentare tipa "da gadafi brine za svoju porodicu.."
"svi su oni isti" "tako to mora" procitali i rec o Libiji (a da nije pisana od strane BBC, CNN, i domacih zamazivaca ociju) shvatili bi da se radi o zemlji za koju amerikanci ne smeju da znaaju da postoji..
Ostavicu vam jednu slicku pa vi sami mislite sta ocete:
http://www.voltairenet.org/IMG/gif/0map.gif

A ove bombe su ubile i 3 dece, 12 i 3 godine, i 4 meseca "stare". Sprdajte se vi koliko hocete,al pogledajte ko je na gornjoj slici i dalje sive boje.

Menjam srpsku demokratiju za libijsku diktaturu.

Menjam srpsku demokratiju za libijsku diktaturu.

Фејз гледо вести. Недо бог дневник да одгледа.

A posto verovatno ovo niko od vas ne zna,jer ne pise ni u jednim "srpskim" novinama,ne pokazuju ni na jednoj televiziji, imam zelju da vam pokazem:
http://www.vesti-online.com/data/images/users/4311/album/113_790.jpg

Gadafijev vodovod Manmade :

Dugacak 4.000 km proglasen za svetsko cudo , a vodenih rezervi ima do 4860 godine !
Sama izgradnja ovog jedinstvenog vodovoda je kostala preko 30 milijardi €
( cena vode u tim krajevima je oko 2€ po kubiku )

Imaju natovci svoje proizvodjace goriva,al fali im neko da napoji narod.