Prijava

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-13256676
Dal je mozda ovo okidac za velika svetska zaostravanja i pucanja ili uvod u rat?
Pre nekoliko dana su talibani izjavili da su sakrili atomsku u evropi i da ce je aktivirati ukoliko Bin Ladena ubiju. Dal vam se cini da su znali sta ce da se desi i iz straha osmislili pricu da bi kupili vreme i razbili plan ili su mozda i stvarno sakrili?
Neverovatno je da nase novine (blic, politika, novosti, kurir, b92 na netu) jos uvek nisu preneli ovakvu vest!

a bio je dusa od coveka :(

R.I.P.

Направиће они новог Осаму...

eh i jos nesto, on je imao preko dvaes komada detetova, i sta mislite kako se sad ta deca osecaju, ocete li ih vi sad izdrzavati, govna americka!!!!

Ma kurac je on mrtav bre.

Sta i da jeste, koliko Bin Ladena ima tamo? Nije on bio jedini koji moze da vodi talibane, nije ni poslednji. On je jednostavno bio americki Hanibal- prica kojom su plasili decu pre spavanja, simbol terorizma, personifikacija dzihadista.... Ako je ovo tacno, smrdi mi na mnogo gora sranja od dosadasnjh...

ništa ako nije mrtav. amerikanci su veoma bliski sa njim, on i njegova familija su jedni od najimoćnijih i najbogatijih familija u celoj arabiji. mada on nije u najboljm odnosima sa familijom, što ja mislim da je glupost i fora da njegovu porodicu ne bi dirali razni protivnici bin ladena jer poznato je kolko su muslimani privržaani porodici. ovo je možda neka fora da ga ne bi ubili ili da bi se smirio. mada ni ne razumem baš najbolje engleski pa ne znam šta su ovi rekli. on je radio sa bušom samo tako, davao bušu naftu i tako to. čak se borio protiv rusa kada je ja mislim kazakstanu bio potreban pri deljenju SSSR... ima pun kurac dece, verovatno hoće da se smiri ili tako nešto, danas je najlakše isplagirati svoje telo, a bibisijevci jedva čekaju da jave ovako nešto. ameri propagiraju a su ovi teroristi i kupuju od njih ogromne količine nafte zauzvrat i daju im ogromne pare, pa onda tu naftu u svojoj zemlji prodaju po 10 puta većoj ceni, sve je to biznis a mi mali ljudi se ložimo da se oni nešto mnogo mrze, nema emocija u politici.

Chavez
Ma kurac je on mrtav bre.

Kako bre nije mrtav, javio CNN.
Dok ne javi CNN niko nije mrtav od tih poznatih :D

Kako bre nije mrtav, javio CNN.
Dok ne javi CNN niko nije mrtav od tih poznatih :D

Па јесте бре, не би објављивао ЦНН да га нису стварно рокнули, јер би онда за пар дана дошо снимак из Ал Каиде са брадоњом и испали би лажови. :)

Ziv je on umro nije! Doci ce i pobiti ova govna sto slave, mamu ima americku u drob jebem poganu. Govna! Serviraju im informacije koje su 0% provjerene i oni odma slave. Sad im treba jedan takav sprasiti avion tamo da se zapitaju ko koga laze.

ljuudi ja i dalje ne veruem da su ga ubili. oni rade zajedno, tako posluje amerika još od drugog svetskog rata. ovo je samo fora da ga ostave na miru. bin laden ima nafte, a dok god ima naftu koju mu budale muslimani daju biće na prs u bulju sa amerima. pa on je bio mrtav i 2006. kad je umro od tifusa, mi nisamo videli njegovu pravu facu 10 godina, on možda sad obrijan i ošišan šeta ulicama njujorka i kupuje majicu I LOVE AMERICA a možda jebe pamelu... ne znam, ja imam 16 godina pa ovo govorim po znannju iz nekih dokumentaraca, neko ko je stariji može da da bolje i stručnije mišljenje od mene. a i kad čitaš samo b92, ovako kako su oni jjavili, svako bi mislio da je mrtav.

meni ovakve izjave nisu jasne

Govna! Serviraju im informacije koje su 0% provjerene i oni odma slave. Sad im treba jedan takav sprasiti avion tamo da se zapitaju ko koga laze.

evo i lajv strima kako ''demokrate'' slave

Jedno je da pljujete obamu, demokratiju koju amerika propagira, nato, rat u libiji i sl.
Ali pljuvanje po narodu koji ovo vidi kao zasluženu kaznu za ubistvo svojih majki, očeva, sestara, dece koja su poginula u napadu 11. 9. mi je jednostavno govor mržnje.
Polovina tih ljudi na ulicama nije dobila ostatke svojih članova porodice da sahrani. Dajte ne pljujte po njima. Ako je naš narod našao za shodno da se penje po srušenim avionima i opiči kolce po steltu jer je učinjeno nažao našem agresoru, protivniku, teroristi, kako god, šta mislite kako se oni osećaju. Mislite da kod nas ne bi bilo isto da je fazon 2001. smaknut Bil Klinton npr ili ne znam ni ja koje drugo poredjenje da stavim.

Običan narod ovde nije kriv, normalno je da im je laknulo.
Pljujte krivce za takvo stanje.

Je l' gledao neko film Rambo 3? :)

Naci CRC ne lupaj, kao da je Bin Laden srusio trzni centar Sta mislis koliko njemu puca kurac na dvije zgrade 11000 km od njegovog grada. Jebe mu se cisto. Ovaj narod sam slavi svoju propast jer su to tupavi ameri koji pojma nemaju o zivotu. Takvi su i srusili zgrade koji samo imaju povjerenja u svog predsjednika i njegove lazi. Te zgrade su namjestene da bi neko imao razloga da jebe irak. Msm, kao optuzen je Bin Laden da im je to srusio, a oni vec 10 godina ekspolatisu naftu iz Iraka u ime trazenja terorista, odrzavanja mira i kojekakvih cuda. Aj oladi, otvori oci. Ovaj narod treba pobiti, i ne treba im nista dati kad su tave jebene. Ameri ne vide dalje od svog nosa. Nisu oni kao mi da ulaze u problem. Njima kazes ne moze i oni nece. Ajde reci Srbima ne moze, pa ce vidis. E ima da moze. Zato mi i imamo nezvanicne titule. Nikad necu odmah reci to je tako. Sve ima dublji smisao, a ni jedan Amer nije usao u dublji smisao. Cao!

EDIT: A ko im drzi ostatke porodice, isti ti truli ljudi koji pricaju da su ubili Bina, koji su srusili trgovinski centar, koji nisu sletili na mjesec, koji su ubili, starali i napali sve pred sobom za rad vise ciljeva. Ja bi im ta tijela fasirao i davao svaki dan da prze i da jedu svoju rodbinu kad su usrane budale i debili.

Овај, колико деце смо ми побили, и још се тиме хвалили? САД преко пола милиона за последњих двадесет година. Како мислиш да су они коментарисали свакодневне нападе по блиском истоку, где је гинуло на стотине дневно, ти исти људи који се сад радују? Лакнуло им је због цифре од пола милиона признатих дечијих жртава? Да ли су изашли да дају опелу, ко ми за нпр Бриса Татона, за све те дечје животе?

Sram bilo te nevaljale glupe amerikance, što im nije bilo dosta da ubijaju samo svoje iz hobija, nego su dizali u vazduh metroe po Madridu, Londonu, Moskvi, ubijali ljude, i terali jadnog Osamu Bin Ladena da objavljuje snimke gde al kaida preuzima punu odgovornost.
Pu! Fucking americans! To bre sve govna!

edit: I da se razumemo, ne branim ja njihovu vlast, kao oni su pravedni, a ovi zlotvori. Kažem da su obe strane apsolutno krive. Kao za ratove kod nas. Da kriva je naša strana isto koliko i Hrvatska, ma koliko subjektivni bili. I jedni i drugi i treći i četvrti ubijaju nečiju decu.
Ali ne treba zbog toga pljuvati narod, kao što nije ok da neko pljuje nas kao narod zbog nekih vlasti i generala. Ne treba izjednačavati.

Ja bi im ta tijela fasirao i davao svaki dan da prze i da jedu svoju rodbinu kad su usrane budale i debili.

Gospode živote Bože, da se čovek stvarno zapita čime su nas gađali kad smo ovakvi postali...

Samo zamisli da jedan pentagon ima duplo vise WC-ova nego sto treba jer crnci i bjelci ne pisaju zajedno. Onda dodje na vlast crni predsjednik. CRC, ima negdje ona tema koliko sam potpao pod uticaj ili nesto na taj fazon, nadji je pa uradi upitnik. Ne znam koliko godina imas, ali malo otvori oci. Ne citaj novine, ne gledaj tv.

Od metroa u Tokiju, do voza u Bombaju, po svaku cenu da za našu borbu znaju, život je jeftin kada izbor ti ne daju

Vise podrzavam Talibane i radije bih volio da pobiju oni 2 milijarde ljudi nego tupavi ameri. Neko ce ionako pobiti, samo je pitanje ko ce prvi stici, ebi ga. Kako je davno jednom rekao onaj sociolog...

EDIT: AMerika je opet jos jedna varka u nizu da se prikrije neka veca sunka... Tako da.

Слобо, јбт какав трансфер. Заиста их не готивим, али баш немам неку жељу да их зготовим за вечеру.

pa nisam ja ništa reko time što ne treba. jednostavno oni nisu demokrate, zarađuju milijarde godišnje ratom. još u drugom svetskom ratu su bili jedni od zaslužnijih za krvoproliće jer su radili po sistemu cash&carry (ako se tako piše), prodavali su oružje svakome ko je hteo, na bilo čijoj strani bio. ti ljudi tamo su ispropagirani, ne znaju da misle svojom glavom, a i serviraju im da oni idu da bombarduju libiju, jugoslaviju, muslimane da bi jadnom narodu dali mira, pa malo sutra. gde to ima? ko je toliki dobrica da to radi. nas su bombardovali zato što svako zna, ako odete na kosovo niko neće da vas takne, možete da vozite 200 na sat, možete da nosite šta oćete, nikome ništa. oni preko kosova prevoze sve količine droge sa istoka na zapad, svaki kinez koji je imigrant u evropi je prošo kosovo. libiju su bombardovali zbog naravno, nafte. nafta je biznis, u libiji koju ameri toliko žale ne možete da vidite ni jednog prosca, ni jednog jednog lika koji nema da jede, ljudi u libiji žive kao bogovi, a ameri hoće da ih brane od nekoga. od koga? hoće da imaju vojsku tu i sve ode u kurac. tako su i meksikance sjebali pre dvadesetak godina, sve pare od firmi su im pokupili pa se sad ljute kad dolaze u ameriku trbuhom za kruhom. tako su hteli i u argentini, tako su pokušali i sa žutima pre 50 godina ali su i sjebali, tako su kubu hteli da jebu al nisu mogli, došo tamo neki fidel, okupio narod i ne da. protiv takvih možeš samo slogom, zato smo mi i izgubuli rat. ne kažem da su muslimani dobrice, daleko od toga ali kao što kaže tamo neki lik, zaboravih mu ime ''kad nasilje činite nad nekim, on će kad tad da krene da ga čini'' jer drugačije ne ume. oni su napali irak bez razloga, zemlju koja im nikad nije pretila, pobili stotine hiljada muslimana, ja sam hledao neke klipove gde majke njihove ggovore u kunu alahom, ništa nisam u životu tužnije gledao, nedužna deca ginu. narod amerike niakd to ne bi dozvolio da im se ne serviraju mirotvorne poruke. ne krivim ja narod, oni ni ne znaju gde je jugoslavija koju je nato boombardovao, ali taj narod bira te zlotvore. ne svi, kada je buš bio odabran, prvo je bio odabran neki drugi lik pa su posle 2 nedelje rekli da je greška, tako nešto, ne sećam se tačno. eto črč zato ne volim to, nije njima laknulo, nema ih ni mnogo, samo me nervira kad oni idu da ire demokratiju pa i njima treba da se vrati. nema veze, ničija nije goela do zore, jebaće im neko mater.