Prijava

Јебо их најн илевн више да их јебао. Њима се тако нешто деси једном, а они то сваки дан праве негде.

Ne citam štampu i ne gledam tv, obasnih ti u svom editu moj stav.
Razmisli da je NORMALNO da jedan mlad normalan obrazovan čovek kaže

radije bih volio da pobiju oni 2 milijarde ljudi

?!
Ne dečko nije normalno da bilo ko jebeno bilo kakve ljude ubija.

Ne dečko nije normalno da bilo ko jebeno bilo kakve ljude ubija.

Истина. Ко још бре прави децу да му их други коље? Зато и не подносим ни једне ни друге.

2:0 за нас и даље, мада су и од нас направили нуле. Шта ти је техника а? Успеше за двадесет година оно што Турци нису успели за пет векова...

CRC, samo da ti recem, optimalan broj ljudi na planeti je oko 4 milijarde, a sad je 7. Prognoza je da svijet ne moze opstati tako. Realno pogledej da ce morati doci do ciscenja na ovaj ili onaj nacin. Ratovi, virusi, bolesti, i ostali nacini ciscenja se vec upraznjavaju. Mozda nestaem ja, a mozda ti, a mozda i oboje, al to ide u korist necijeg zivota u svakom slucaju.

I ne pita se sta je normalno nego sta je neophodno. Devedesetih je bio plan da se ocisti Afrika kompletna jer su crnci generalno uzeti za sugavu naciju zbog toga sto zive u bijedi i sire AIDS, to je bilo opravdanje tada. Ocito je to neko sprijecio, al nece moci do vijeka sprjecavati.

Njihov narod apsolutno ne volim jer su goveda jebena. Cak i goveda imaju vise stava od Amera.

u jebote slobo al si ti covek sa predrasudama...

zasto se meni cini da su oni mogli da ubiju binladena kad god su hteli, al su cekali samo trenutak kad je to "najpovoljnije" odraditi. iz nekog razloga je potrebno bilo bas sad skrenuti paznju pucanstva (bilo americkog glupog, bilo srpskog glupog) da jedni slave a drugi pricaju kako su ameri glupi i goveda.
pada mi na pamet da je mozda i zbog vesti da su pobili gadafijeve unuke, ne znam... verovatno nije to doduse.

osama bin laden je ubijen juce prvog maja 2011,sad ce neka zavera da je umro u datumu sa tri jedinice...moguce

Ne, ne fazon je da se Hitler ubio 1. 5. to je sad fora :D
tj dvojaki su podaci 30. 4. i 1. 5.
negde jutros čuh tu analogiju :D

Meni je iskreno zao sto je ubijen zato sto je pokazao glupim amerima 11. septembra da nisu nedodirljivi i da itekako imaju slabe tacke,e sad jebiga poginuli su nevini ljudi koji nikom nista nisu zgresili ali tako je uvek.
Sto se tice teorija zavere dal je ziv il nije,dal su se dogovorili o nekom ultra zajebanom planu da se on primiri i slicna sranja, mislim da od toga nema nista...jer postize se isti efekat i ako je mrtav i ako se primiri tj. nece praviti sranja.

Jedan Osama je morao biti ubiven...

Ало људи идите гледајте Цајтгајст па се онда вратите са коментарима о томе шт аје Осама радио!

Zeitgeist je glupost za ljude bez mozga.

u jebote slobo al si ti covek sa predrasudama...

Nek si mu reko kad je govedo muslimansko lolo!

Slobo, ja se nadam da zajebavaš.

Boli me kurac za Bin Ladena, i njegovu smrt. Isto koliko je njega boleo kurac kad je ovde slao one svoje fanatike da obučavaju ove druge fanatike da ubijaju nevine ljude i da prave razne gadosti. Ne znam samo zašto to zaboravljamo? Zato što je MOŽDA pobio nekoliko hiljada američkih civila koje mi kao sad treba da mrzimo? To je njihov problem. 11. septembra nije stradala vojska niti američki sistem vrednosti, niti njihova politika i administracija tako da tu ne vidim nikakav razlog za slavlje. Boli me kurac ko je tu koga. Žao mi samo ljudi što ginu. Ali mi je više žao naših ljudi nego njihovih. Jer naši su naši, a njihovi su njihovi, a naši su bitniji od njihovih jer su naši.
Uostalom ko se mača lati... I tako biva, samo što dok karma okrene krug izgine gomila nevinog sveta.

EDIT Sad sam se ispraznio sad me boli kurac xDDD

@Jurodivi

Zeitgeist je glupost za ljude bez mozga.

Већи део тог документарца и покрета јесте глупост (утопија, слободан свет итд.) али део о начину функционисања економије и система уопште у ЈуЕсЕј није глупост, напротив.

Мислим, оно, ајд ако сам ја људ без мозга, али ја сам сад звао мог најбољег другара, а он је паметан, и он се слаже са овим што сам ти сад написао :).

ne verujem da su ga ubili.
pogotovo sto je ves kao sahranjen u moru.
jeste kurac.

Čudi me da u Osaminom slučaju nisu hteli da ga uhapse pa da ga izvedu na suđenje,kao npr. Sadama Huseina. Mada je efekat verovatno isti.Jedino što je meni groteskno jeste slavlje nečije smrti,ko god da je u pitanju.