Prijava

Reklama za Next Joy u kojoj su ubacili neku rep ili hip-hop pesmu. Nisam je našao na jutjubu. Ako neko zna ime te pesme bio bih vrlo zahvalan.

Edit: Bez spema.

Ja ne znam pjesmu, al saljem definicije na PVT po cijeni od samo 50 pluseva i 5 omiljenih.

slabo gledam TV vuče...pojma nemam o čemu se radi

Ako ima reklama na tjubu daj pa da vidimo šta se tu radi i ima li nekih pičaka! I tu pesmu da ti rešimo x)

Jebem mu mater, nasao sam! Nije za Joy reklamu, nego fanta. A pesma je ova
http://www.youtube.com/watch?v=_hN1SKVx31s

Ne mogu da nadjem jednu pesmu... Pesma ide nesto ovako : Iiii mi se vozimo i mi se vozimo... Viski, zene i varanje na kartama... Nasao sam nedje da to peva "Labaratorija zvuka" al ne mogu da je nadjem. Zna li iko ?

EDIT: Našao. Na link ako nekog zanima.

Da ne zna ko o kojem bendu je rijec, pjesma je prema mojoj procjeni stara od 10 do 15 godina, cini mi se da je engleski bend u pitanju, u spotu pjevac igra tako sto se "trese" (ne, nije Joy Division) i kako on stoji i pjeva a masu ljudi trci pored njega i ka njemu i trceci prolze pored njega, i ka neki vjetar duva (vjestacki). U pitanju je rok bend, nije Muse, Coldplay, Placebo, Blur. Ajuda me!

Nisam sanjao, ozbiljno pitam.

Mislim da je Radiohead, al pojma neam koja stvar, poznato i meni to.

Nc, ne vjerujem da je Radiohead, iz prostog razloga sto je ova pjesma bila dobra, a da je Carma Police znao bih, al nije jer Radiohead osim te nemaju nijednu drugu slusljivu pjesmu.

Ne, nisu ni oni.

jebemliga, preostaje ti još New Order...

Nije ni New Order. Ajmo indi rokeri.

Franz Ferdinand, The Hives mi pada na pamet,lolo

motorsajkl emptines, manik strit pričers?

Da nije Ian Braun?

Da kopiram moj post sa raznoraznog pitanja :

SherlockHolmes221B
Tražim jednu pjesmu od Đorđa Balađevića.

Spot je sniman po snijegu. Neki patetičari su kroz čitav spot , pahulje padaju , kurac , palac..

Koja ovo može bit pjesma ?

Nisam prije mogao da čupam ovu temu.

http://www.youtube.com/watch?v=bBrslgtKeCQ&noredirect=1
нисам неки велики љубитељ музике ђоке балавшевића, ал' сам рад да помогнем, а ово ми пада на памет кад кажеш снег. патетике има свуда. :)
м?