Prijava

Kakvo je vaše mišljenje o ovoj afričkoj zemlji?

Samo da znate, tamo živi preko 32 miliona ljudi, što je više od cijele bivše Juge!

E za ovo ide print skrin definitivno!

jel bi trebao da imam neko misljenje?

sve sto znam o toj zemlji je da je nekada njom zario i palio idi amin i da je silne ljude pobio... znam i da su tamo izraelci pravili neku specijalnu akciju.
zemlja ko zemlja. nikad nisam upoznao nekog ugandjanina da bi imo misljenje :)

АВЕ ЈОВИЧИЋ!

Брате, ја студирам географију, и опет немам појма о Уганди, нити нити знам да би требао неко мишљење да имамо њима. :)

He he, nemoj pogresno shvatiti, volim tvoje teme. Ne treba komentarisati jer ti sam i pitas i odgovoris. Ovo je prva koju vidim u godinu dana da ima ispod 20 recenica. A da ne spamujem o Ugandi nemam misljenje. Ne znam ni gdje je...

@ celt: Pa u tome i jeste fazon. Mi se ljutimo kad neko o nama nema nikakvo mišljenje i kad miješaju pojmove Serbia i Siberia. A pritom ni mi pojma nemamo o ponositoj naciji Ugande, koja je poznata i kao "Pearl of Africa" !

Mi se ljutimo kad neko o nama nema nikakvo mišljenje i kad miješaju pojmove Serbia i Siberia.

ja se ne ljutim

Al 32 miliona ljudi nije mala stvar, to morate priznat! :)

znam i da su tamo izraelci pravili neku specijalnu akciju

kada su oslobadjali putnike iz aviona na onom aerodromu. cini mi se da su neke pristalice palestine iz nemacke oteli avion, ili je avion otet na liniji za nemacku. Do tada su izraelci mislili da su ok sa idi aminom, al im on time lupio samar, pa su svima rekli da su pristali na dogovor sa teroristima (slagali jer kod njih vise nema pregovora sa teroristima) i sa 3 aviona tajno isli u ugandu.

@ celt: Pa u tome i jeste fazon. Mi se ljutimo kad neko o nama nema nikakvo mišljenje i kad miješaju pojmove Serbia i Siberia. A pritom ni mi pojma nemamo o ponositoj naciji Ugande, koja je poznata i kao "Pearl of Africa" !

Да, али ми бар имамо Теслу, па гомилу медаља и титула у разним спортовима, па смо некада били познати по Титу, па деведесете и деведесдевета, па још гомила кураца и палаца, дакле, имамо по чему и коме да будемо познати. По коме и чему је СВЕТСКИ позната Уганда? :))

ma onaj forest vitaker ga odglumio opasno...

Да, али ми бар имамо Теслу, па гомилу медаља и титула у разним спортовима, па смо некада били познати по Титу, па деведесете и деведесдевета, па још гомила кураца и палаца, дакле, имамо по чему и коме да будемо познати. По коме и чему је СВЕТСКИ позната Уганда? :))

АМИН! Нас бар знају по злу, њих ни по томе, мада би се радо мењао са њима за ту репутацију...

Mi se ljutimo kad neko o nama nema nikakvo mišljenje i kad miješaju pojmove Serbia i Siberia. A pritom ni mi pojma nemamo o ponositoj naciji Ugande, koja je poznata i kao "Pearl of Africa" !

Potrudio se CNN da svet ima neko misljenje o nama. A ovi su Dejan Cukic.

Да, али ми бар имамо Теслу, па гомилу медаља и титула у разним спортовима, па смо некада били познати по Титу, па деведесете и деведесдевета, па још гомила кураца и палаца, дакле, имамо по чему и коме да будемо познати. По коме и чему је СВЕТСКИ позната Уганда? :))

I sad ti misliš da je 32 miliona Uganđana manje vrijedno, samo zato što nemaju Teslu, i tamo neke medalje?

Ima i Uganda ŠEST KRALJEVINA!!!

Parallel with the state administration, six traditional Bantu kingdoms have remained, enjoying some degrees of mainly cultural autonomy. The kingdoms are Toro, Ankole, Busoga, Bunyoro, Buganda and Rwenzururu.

A ovaj naš "kralj" bez trona, ne zna ni srpski kako treba.