Prijava

Па још кад стисне деснима, да исцеди последњу кап свршотине, ко из тубе Томи мајонеза... милина.

Ljudi, razvijate mi temu...u dobrom pravcu.

ja sve sto sam povadila sam i stavila :))) i izbjelila i imam divne zube i MRZIM ljude sa gadnim zubima.... mrziiiim

Без бриге. Ако можеш и да их извадиш, није проблем.

извадио две шестице...ово остало је на месту за сада...

ja sve sto sam povadila sam i stavila :))) i izbjelila i imam divne zube i MRZIM ljude sa gadnim zubima.... mrziiiim

ranije bi pomislio da si neko ko gleda samo formu, a ne i suštinu, ali sad prihvatam tvoj stav, iako ga u potpunosti ne podržavam (kakav Čeda i Šešelj, ja sam političar :))

Имам све зубе, само сам све секутиће помало окрњио са унутрашње стране зато што сам говедо које отвара кока колу/пиво/било шта зубима. али не види се док се баш не загледа, чак и не осећам под језиком :D

koja tema :)

svi su mi na broju, mada dosta njih pod plombama, jebi ga.
okrnjena mi jedinica dole kad sam bio razbio glavu, al s'obzirom da su me usivali i nosio zavoj preko pola glave jedno nedelju dana, dobro sam proso sto se zuba tice. odustao sam od popravljanja toga, jer se i ne vidi.

Kako si uspeo da razbijes glavu?

Pa i nismo tolko krezubi ko što sam mislio... :)

ja u jednom imam rofu i sada se igram sa njim. Jezikom mu naguravam žvakaću, pa poliram i preljevam pljuvu preko žvake, onda srčem i pravim balone.

Posle naravno izdrkam na sve to, jer me nogo loži!

Имам све зубе, мада је један без живца. Откако сам ту растегао срећу до крајњих граница, идем редовно на контроле.

Imam jos dva i po svoja. Falilo mi gvozdje pre par godina, a niko mi nije rekao da ga ima u koprivi... :)

имам све, горња јединица без живца (мртва) од бејзболке, доњи кец мало окрњен чини ми се од неке туче у основној...