Prijava

cigarttesspedia.com?

ahhahahahahahhahahahhahahahahahahha

Ko je vas poznavao, ide u Rajh da se odmori!

Nisam nikad čula za taj Božur...

Volim i cenim Jevreje, ne volim i ne cenim politiku Izraela. Da li sam time antisemita? Jer, ako me to kvalifikuje kao antisemitu, po toj logici je devedesetih veeeeliki deo sveta bio antisrpski nastrojen.

JESI, ANTISEMITA SI, MRZIŠ JEVREJE, JUDAIZAM I IZRAEL!

Sram da te bude, stidi se godina.

Ma idi, volim judaizam. Čak se malo bavim i Kabalom, znaš, amaterski. Upravo vizualizujem Tiferet. Neko bi rekao: aha, i tu si antisemita, jer Tiferet u hrišćanskoj kabali označava boga sina, nasuprot Keteru, kao vrhunskom principu. Ali ne, ja to radim u smislu tradicionalnog značenja Tifereta: sile koja integriše Hesed i Gevuru. E, sad, oni koji još puze u Malkutu mogu da me optužuju za antisemitizam, ali plitka je mudrost njihova, i odbrojani su dani njihovi, i Gospod moj daće ih u ruke neprijatelja njihovih.

Eto, opet vrijeđaš Jevreje....

ZASTO NISMO PRISTALI NA PAKT SA NEMCIMA 1941

A oni su inače bili poznati kao poštovaoci svojih sporazuma, paktova i tih proljeva.

A kako Izrael treba da se ponaša kad je okružen sa trilion Arapa?

Eto, opet vrijeđaš Jevreje...

Ne, to već ulazi u domen šale. Da si stvarno Jevrejin, razumeo bi šalu, Jevreji su tradicionalno duhovit narod. Eno pogledaj Vudija Alena, na primer.

Valdemar to što kažeš da si član Krvi i časti i da poštuješ Nacionalni stroj ne izdvaja te od krvožednog SS oficira koji tupim nožem kolje jevrejsku nejač. Ti si jedan od njih otvoreno to priznaješ i trebalo bi te smestiti u zatvorenu instituciju sa stotinom crnaca da platiš svoja zlodela. NADAM SE DA TVOJE POSTOVE ČITAJU MODERATORI. STIDI SE GUZICE NACISTIČKA SVINJO

Valdemar to što kažeš da si član Krvi i časti i da poštuješ Nacionalni stroj ne izdvaja te od krvožednog SS oficira koji tupim nožem kolje jevrejsku nejač. Ti si jedan od njih otvoreno to priznaješ i trebalo bi te smestiti u zatvorenu instituciju sa stotinom crnaca da platiš svoja zlodela. NADAM SE DA TVOJE POSTOVE ČITAJU MODERATORI. STIDI SE GUZICE NACISTIČKA SVINJO

Koje krvi i časti, mozga ti? Gde ja to kažem? A i ja sam nenormalan što gledam gluposti koje pišete, a još nenormalniji što se zamlaćujem pišući. Šalom!

Napisao si, ali vidim da si sada izbrisao. To ne umanjuje tvoje grehe. Krv i čast je poznata po svom nacifašizmu i ti si jedan od njih. Da Valdemar tebi govorim

Sad hoćeš sigurno da te napušavam? Da ti recimo kažem šta bi mogao da pojedeš, a šta da popušiš? E, jedi meda i puši cveće. Napasi se one sitne nežne trave što krasi livade u proleće. Sedi mi na udobnu, meku fotelju, onu za ljuljanje. Pozdravi mi celu rodbinu, a poštovanu majku posebno.Al evo ti samo jedna mala kletva: dabogda ti crklo napajanje i pustilo struju na matičnu ploču.

Ne, to već ulazi u domen šale. Da si stvarno Jevrejin, razumeo bi šalu, Jevreji su tradicionalno duhovit narod. Eno pogledaj Vudija Alena, na primer.

Sprdanje sa nečijom vjerom je za tebe šala? To je u domenu šale?

Opet se vraćamo na onu istu priču - antisemitizam je osnova ovog društva i svih naroda na Balkanu.

Граница између генија и лудака.

Sprdanje sa nečijom vjerom je za tebe šala? To je u domenu šale?

Šala sa nečijom verom je samo to: šala sa nečijom verom, i ništa drugo. Osim toga, sumnjam da si uopšte šalu i shvatio. Nabroj mi imena deset sefirota, i to na srpskom, objasni mi odnos između Tifereta i Malkuta, daj mi hrišćansku interpretaciju odnosa između Ketera i Tifereta, objasni šta je u stvari Tiferet. Koliko je truba srušilo zidine Jerihona, i zašto Mojsiju nije dato da uđe u obećanu zemlju? Ko su bili Moavci, a koja je to zemlja Kanan? Je li Mojsije stvarno imao rogove na glavi, i ako nije, koja greška u prevodu Biblije je omogućila da postane uvreženo to mišljenje? Ko je Joilo? Gde je razlika i sličnost između pojmova Zemlja Izrailja i Obećana zemlja, i kako se to odnosi na današnju Palestinu? Ajde sad, da vidimo znaš li šta braniš od uvreda.

Валдемаре, ако не престанеш да вређаш Јевреје бићеш пријављен да те банују. Поготову није лепо то што свој антисемитизам увијаш у некакве мистичне обланде.

KOje ludilo od teme!