Prijava

Naš mili i popularni autor ZAPATA strašno pati zbog nedostatka devojaka s jug.
On kao rasni Vranjanac oće neku dupozna, al nema na tastaturi Š i Ć, pa je meni uvalio dotvorim temu. Kao, blam ga da a neko ne isproziva jbt.
No, da ne skrećem sa teme.....
Ima li bre nešto iz južnih gradova i sela a da nije Enerđi il neko ko više tamo ne živi.
On je student i nema keša da plaća karte da bi se video sa nekom.
Njemu je potrebna jaka i stabilna vukajlijašica sa stalnim mestom prebivališta na nekom jugu.
Da li sam pomenula da će on uskoro biti doktor?
Da piše odlične definicije?
Da odlično peva?
Da ne jebe pre nego što pita: "Bil mi dala?"
Upišite se i pomozite mu.
Vlajko i Kurd, stop

odlucno se gnusam ove teme i poricem da sam imao udela u otvaranju iste.

p.s. javite se mwah....pederi stop.

hahhahaha kakva gužva jbt
Kako ćeš postići svima da odgovoriš? :))

ето видиш шта је прави пријатељ? ја могу да ти увезем неке пичоке(јес' да је код Београда, али је село)

cirilica ma kakvi brate...ne treba meni to..(pusti pvt, car si!)

Ја сам с YUGA. И исто ме занима ако има нека ауторка оћна за цам цхат.

немојте човеку да крадете тезгу !

оћна за цам цхат

momak je objasnio.

Možda se naknadno uloguju autorke koje prate vuku iz ofa, kad vide vas koji oćete to što oćete :)

Pa majku mu u pičku, gde je slika glave i kurca?! Kako žena da zna šta joj se nudi?!
Da čita definicije, šta?!

Bole je kurci za definicije, ne mogu definicije po gornjem zidu pizdurininom žuljati. Oće vranjanske mesine. Daj slike!

ne mogu da svoj da pokazem jer pijem antibiotike trenutno. NE ZA KURAC!! za grlo! NE ZA KURAC DAME, OK JE SVE!

ја могу али знам да ФРЕНКИ само ложи као ја сад покажем мајмуна он ми да банану! нон пасера!

Jeremy, vidis da nema picke ni za jednoga, a ti jos nasao da se guras. Gde ce ti dusa, prokletnice!?!

Samo za ZAPATINE kurčeve nema banane.
Oni su večeras na meniju zagorelim popišuljama iz Vranja i okoline. Da srču noćima ko bebe palac od volođe.

Jeremy, vidis da nema picke ni za jednoga, a ti jos nasao da se guras. Gde ce ti dusa, prokletnice!?!

decxko ne potiskuj!

МУРШ!!!!
МИ КОЈИ СМО СА YUGA СМО СОЛИДАРНИ!!!

Dobro, Jeremy, eto nas sutra kod tebe na 2. dan slave. Ne slavis Djurdjevdan? Pa slavi komsija, solidarisi se malo!

da se razumemo jeremy, na ovoj temi dok ja ne budem prvi namiren nema nista.

Ахахах :)
ја несам из врање, Џеричо, не славим. али сте ДОБРОДОШЛИ ако поведете београцке пичетине. миа каза вотре мансион